Wpis z mikrobloga

Opinię trzeba sobie wyrabiać samemu tak więc obejrzałem całość #ghostintheshell SAC_2045 na #netflix

Animacja: 5/10
Not great not terrible. Po pierwsze ten styl nie pasuje do klimatu Ghost In The Shell, po drugie zaś wcale nie będzie przesadą powiedzenie że przypomina to Simsy 4. Wszystko jest ładnie pięknie aż nagle dostajesz ujęciem niczym współczesna kreskówka z Disney XD. Najgorzej prezentuje się epizod 12 z dziwnym (rysowanym?) tłem.

Fabuła: 8/10
Mam słabość do uniwersum GITS i tu 2045 mnie nie zawiodło. Nie nudzi, wciąga, są tajemnice, dylematy moralne, sceny akcji, zabawne momenty (ahh Tachikomy), technologiczne cudeńka. Szkoda że pojawił się tylko jeden odcinek "stand alone", te zawsze były moimi ulubionymi.

Liczba odcinków: 12/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, pierwszy SAC miał ich 26... Więc tutaj troszkę mało.

A wy już oglądaliście? Jak tam oczekiwania vs rzeczywistość?

#anime #animedyskusja
L3gion - Opinię trzeba sobie wyrabiać samemu tak więc obejrzałem całość #ghostinthesh...

źródło: comment_1588358066tdP5c5AQo4mJCDDtL2HHP9.jpg

Pobierz
  • 5
@Logytaze: Jest strzał w łeb i jakoś toto wygląda, ale no... umówmy się, w takiej grafice to...

No i pisałem to w swoim wpisie - Major wygląda zbyt kawaii :S Ja wiem, że na logikę to można zmienić sobie ciało i tak dalej, ale mimo wszystko meh.

I nie daliby do SACów takiej Eriny Purin, jak wiem, że fajne rozładowanie klimatu, ale miałem wrażenie że to taka nastolatka z anime +