Wpis z mikrobloga

@sillygiraffe: @Stalowa_Figura: @Niewiemja: @powsinogaszszlaja: Dzięki za pomoc. Byłam w centrum ogrodniczym i tak w sumie to było wszystko i nie było nic. Jedna ipomea, jakieś mikro petunie i begonie w kolorach mniej niż standard, smagliczka tylko żółta. Wzięłam też pelargonie bo wydawała mi się jakaś inna, ale to chyba tyle. Będę musiała pojechać na targ dokupić wszystko bo na targu jest większy wybór niż w ogrodniczych ( ͡
magnes125 - @sillygiraffe: @Stalowa_Figura: @Niewiemja: @powsinogaszszlaja: Dzięki za...

źródło: comment_1588443992PIZp81W7tLZvLtATW64E3b.jpg

Pobierz
@sillygiraffe: Na allegro nie chcę bo będę sobie obliczać i zamówię za mało. Dzisiaj musiałam jechać po 14 więc targ odpadał, ale normalnie w Lublinie na targu o tej porze kupię wszystko co chce. Taniej, to raz, dwa w lepszym stanie i wybór będzie jakiś 10 razy większy. Trochę mi smutno :D
@Niewiemja: Pelargonie bym zostawiła, hostę jak przeżyję i ipomeę, ale jeszcze do mnie nie dochodzi, że mogłabym cokolwiek z balkonu zimować. Pewnie bardziej wierzysz w to, że się nie spali niż ja :D