Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #ankieta
WYKOPOWE PRAWYBORY SEJMOWE 2005

I TURA

--> #wybieramyprezydenta do obserwowania lub czarnolistowania

Ze względu na zbyt dużą liczbę komitetów kandydujących (13), a za małą liczbę opcji w ankiecie (10) robimy dwie tury prawyborcze. Do głosowania głównego awansują 4 komitety z najlepszych wynikiem z każdej tury.

W komentarzach podaję liderów oraz poglądy wszystkich partii

Udział biorą wyłącznie komitety, które zarejestrowały listy ogólnopolskie kandydatów do Sejmu

Głosować można 24 godziny
rales - #wybory #polityka #ankieta
WYKOPOWE PRAWYBORY SEJMOWE 2005

I TURA

--> ...

źródło: comment_1588263417YJfhowlPuxFXwXsMsK050z.jpg

Pobierz

NA KOGO BYŚ ZAGŁOSOWAŁ?

  • 1. Polska Partia Pracy 4.5% (7)
  • 2. Liga Polskich Rodzin 3.2% (5)
  • 3. Socjaldemokracja Polska 14.1% (22)
  • 4. Prawo i Sprawiedliwość 4.5% (7)
  • 5. Platforma Janusza Korwin-Mikke 46.2% (72)
  • 6. KWW - Ogólnopolska Koalicja Obywatelska 11.5% (18)
  • 7. Samoobrona RP 16.0% (25)

Oddanych głosów: 156

  • 18
  • Odpowiedz
Proszę o plusowanie tego komentarza, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do kolejnych pojedynków
  • Odpowiedz
1. Polska Partia Pracy
Lider - Bogusław Ziętek
Ideologia polityczna - socjalizm, socjaldemokracja, antykapitalizm
Poglądy gospodarcze -socjalizm

2. Liga Polskich Rodzin
Lider - Marek Kotlinowski
Ideologia polityczna - narodowa demokracja, narodowy katolicyzm, narodowy konserwatyzm, chrześcijańska demokracja
Poglądy gospodarcze - solidaryzm

3. Socjaldemokracja Polska
Lider - Marek Borowski
Ideologia polityczna -socjaldemokracja, proeuropeizm
Poglądy gospodarcze - państwo opiekuńcze

4. Prawo i Sprawiedliwość
Lider - Jarosław Kaczyński
Ideologia polityczna - narodowy konserwatyzm, chrześcijańska demokracja, miękki
  • Odpowiedz
@rales: Albo mi się zdaje albo przy każdym poście jak wstawiasz jak jest ileś partii to zawsze jednej brakuje na obrazku (tak jak teraz 7 opcji a 6 banerów) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie, nie jestem dorosły. Chodzi mi o to że Korwin, jakby to powiedzieć....nie jest zbyt normalny czy jakoś tak. Ciągle atakuje UE chociaż dostajemy olbrzymie dofibansowania, atakuje kobiety bo...sam nie wiem, kobiety wedłyg niego powinny być cicho i stać w cieniu za mężczyznami. No i ciągle nawija o Hitlerze, może były wtedy mniejsze podatki ale gospodarka Rzeszy upadłaby gdyby nie gospodarki krajów okupowanych. Nie wspominam już o tym że wszystkich
  • Odpowiedz
@Lutniczek Jesteś idealnym przykładem typa, który słyszy i zapamiętuje tylko to co mu się nie podoba.

- dostęp do broni (i brak konsekwencji prawnych w razie obrony siebie, rodziny, mienia)

- prawo własności (np. że na własnej działce możesz sobie wybudować co chcesz, bo to TWOJA posesja, a nie jak teraz musisz prosić o zgodę urzędników jeżeli chcesz wybudować garaż lub wyciąć swoje drzewo)

- zniesienie obowiązku płacenia ZUS I NFZ (żebyś
  • Odpowiedz