Wpis z mikrobloga

Siemano kj, mój #alkoholizm sięgnął apogeum totalnego, jestem po bezsennej nocy pełnej lęków i paranoi, rano miałem nawet mroczki przed oczami, ty imbecylu zapijaczony, to co ja #!$%@?łem to jest dno, jak ja sie upodliłem. Zacząłem w niedzielne popołudnie, piłem kolejne 2 doby, nie będe mówił ile bo ja chyba lubie bić te chore rekordy, nie dam rady teraz wszystkiego napisać, a działo sie o ooo #!$%@? ja jestem przerażony, jak ja samego siebie nie szanuje, co ja ze sobą robie. Dość z tym, DNI NA TRZEŹWO: 1 od teraz #trzezwiejzwykopem zachęcam innych do podobnch inicjatyw, ja musze być w tym konsekwentny, gdy rany sie zagoją znów będe miał #!$%@?, tak jest od wielu miesięcy to sie w głowie nie mieści ile strat ile cierpienia (,) musze wytrwać oj wychodowałem ogromne użależnienie ja jestem niepoczytalny. Myśle o wszywce. Trzymajcie za mnie kciuki bo to niszczy życie, ten syf jest gorszy od samobójstwa
#przegryw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakuzak: Niecały tydzień? coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. @KontrastWykop: Tak na serio to powodzenia, ja jestem już w ponad dwu tygodniowym cugu, przed tym dwa tygodnie się trzymałem ale wiesz jak jest, mam nadzieję że chociaż ty wygrasz z tym podstępnym gównem.
  • Odpowiedz
jak jeszcze ogarniasz na tyle by nie chodzić #!$%@? do pracy to jest git imo gorzej jak się zdarza wtedy faktycznie się powoli robi problem


@Gandern: #!$%@?, kocham takie usprawiedliwianie. Można powiedzieć, że problem "robi się" jak nie można sobie odmówić 2-3 piw tygodniowo. Jak chlejesz do #!$%@? "bo lubisz" to jest zajebiście duży problem.
  • Odpowiedz
jak jeszcze ogarniasz na tyle by nie chodzić #!$%@? do pracy to jest git imo gorzej jak się zdarza wtedy faktycznie się powoli robi problem


@Gandern: @KontrastWykop szczerze? myślałem że to ja mam problem z alkoholem. Nie powiem lubię sobie wypić, jak weekend przychodzi potrafie i jednego dnia 15 piw #!$%@?ć. Często whisky piję, rum też do herbaty. Ale jak przychodzi praca to nigdy nie piję, powiem więcej nienawidze
  • Odpowiedz