Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #nekokitsune0905 #idolmaster #idolmastershinycolors #sakuyashirase #anime #

Postanowiłem dzisiaj w pracy poćwiczyć głos. Nikogo i tak nie ma, a trzeba jednak coś potrafić, aby się dostać do Homolive Poland ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

I kurcze o dziwo chyba nie jestem taki zły. Wszystkie ćwiczenia za pierwszym razem wychodziły, a nawet nie mam problemów z przechodzeniem z "chest voice" do "head voice" i odwrotnie ¯\_(ツ)_/¯

Tylko mam jeden cholerny problem: Nie potrafię być głośny xDDD
Kompletnie nie pamiętam kiedy w ogóle krzyczałem, a chyba nigdy w życiu nie śpiewałem na pełny regulator ()
Tak wiem, że się nie śpiewa na 100%, bo wtedy zbyt dużo powietrza wychodzi, ale i tak wydaje mi się, że jestem strasznie stłumiony i pomimo, że nikogo nie ma to mój śpiew przypomina szept z maksymalną głośnością normalnego mówienia ()

Zobaczymy ile wytrwam, a teraz popijam herbatkę z miodem, bo sobie nadwyrężyłem całe gardło xDD
BlackReven - #randomanimeshit #nekokitsune0905 #idolmaster #idolmastershinycolors #sa...

źródło: comment_1588173290kJ3UMxdbY5BpCNJ1ewulAy.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Hajak: Nie mówię, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze mnie bawiła manipulacja głosem, ale to co one potrafią to jest 10 półek wyżej i ciekawe czy da się chociażby liznąć taki poziom ||
  • Odpowiedz
@BlackReven: Wiara czyni cuda ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Ale tak na poważnie że śpiewaniem jak i z rysowaniem, albo masz talent i szybko przyswajasz nową wiedzę, albo musisz poświęcić w luj czasu żeby dojść do poziomu średniaka. W ich przypadku dochodzi fakt że zajmują się tym zawodowo, więc to co aktualnie możemy usłyszeć to pewnie efekt wielogodzinnych treningów i
  • Odpowiedz
@Hajak: No to nadaję się na śmieciarkę (,)

A tak serio to wiem, że taki poziom jest niemożliwy bez paroletnich treningów z nauczycielami. W sumie bardziej mi teraz chodzi aby trochę poznać swój głos i jego możliwości ¯\_(ツ)_/¯

Najbardziej z tego wszystkiego chciałbym dodać szorstkości i ostrości w głosie, bo z tym mocno kuleje i strasznie miękko mi głos wychodzi przez ten "szept" (
  • Odpowiedz
@BlackReven: Mam ten sam problem, nie umiem głośno śpiewać, a wiele razy próbowałam jak wracałam z Wygody przez las do siebie :P
nie da się, mam bariere i nie mogę jej przejść ;P
  • Odpowiedz