Wpis z mikrobloga

I tak Duda wygra. Nie ma żadnego kandydata poza nim kto by mógł z nim wygrać. Wszyscy pozostali są do kitu.
Kamysz:
sztuczny, gada jakby opowiadał baśnie dzieciom
Kidawa:
kobieta to sobie może dziećmi rządzić
Biedroń:
ma dobry wygląd, ale jak się odezwie to zakrywam uszy nogami, bo ma wyomowę charakterystyczną dla ludzi z poważnymi zaburzeniami seksualnymi.
Hołownia:
"powołam pełnomicnika ochrony praw zwierząt", "będę zielonym prezydentem" xD xD xD itp. Do tego ma lekcważący stosunek do niektórych ludzi.
Bosak:
wygląda jak chłopczyk a nie prezydent, lekko sepleni, niczego się nie dorobił, nie ma nawet wyższego wykształcenia
#przegryw #wybory #konfederacja #holownia #biedron, #kidawablonska #kosiniakkamysz #duda
  • 28
  • Odpowiedz
@lubii: Skoro ci to wyjaśniłem, to rozumiem że już nie będziesz w następnych dyskusjach pisał hejterskich tekstów o decyzji Bosaka ws 13 emerytury? Oczekujemy tutaj merytorycznej dyskusji, a nie trollowania :)
  • Odpowiedz
@Back_Space: mi Bosak nie placi za siedzenie caly czas na wykopie i bronienie jego pijarowyh wpadek i socjalistycznych odchylow. Jezeli to co pislem nazywasz hejtem to dalsza wymiana zdan nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@lubii: Mi również nie płaci. Nie wiem czy komukolwiek płaci. W każdym razie skoro perfekcyjnie uargumentowałem swoje stanowisko, wracamy do punktu wyjścia tej dyskusji i powtarzam swój pierwszy komentarz:

Bosak sam wielokrotnie mówił, że jej nie popiera i że popełnił błąd, gdy pijarowo za nią zagłosował (kiedy już i tak została przegłosowana). Bosak będzie dążył do zwolnienia emerytury z podatku.

Tak więc koniec tematu.
  • Odpowiedz