Wpis z mikrobloga

Mirki ja nie wiem co z tym Ali... tym razem nie maseczki, a elektronika (~75 $ ).
Pan skośny wysłał Air China przez Post NL, paczka dotarła wczoraj do kogoś Pocztexem.
Tylko to nie jestem ja, a ktoś na drugim końcu polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założyłem dispute podając tracking i pisząc, że nie otrzymałem paczki.
Majfrend prosi by wycofać Dispute, on się skontaktuje z firmą i potrzebuje czasu.

Co z nim zrobić ?

ps. w sumie trochę kombinował najpierw nadał ASS ale anulował i pojawił się tracking tej poczty holenderskiej.
Paczka która ktoś dostał według trackingu pocztexu miała 66 gram co jest nie możliwe, bo przedmiot powinien ważyć sporo więcej ;)

#aliexpress
  • 9
  • Odpowiedz
Paczka która ktoś dostał według trackingu pocztexu miała 66 gram co jest nie możliwe, bo przedmiot powinien ważyć sporo więcej


@pssq: powinieneś jeszcze to dopisać, najlepiej dodać screena
  • Odpowiedz
@pssq: jedziesz do bUlu z nim ;) oni sprzedali nam kung-fu-flu a teraz wal w pręta - disput -> refund - paczka może przyjdzie, może nie ¯\_(ツ)_/¯- zamawiasz u innego i koniec, po zwrocie zapominasz o czingczongu
  • Odpowiedz
@Arthaniel: nie no faktycznie, przekombinował tu chińczyk...
@Okayama: czekam na jego odpowiedź w dispute lub Ali, ale screen'a zostawiłem sobie w razie czego.

Narazie mi pisze na czacie ; )

Serio już nie rozumiem tych chińczyków dobre opinie na sklepach, a tak w ch^$ja walą ...

Dwie paczki z maseczkami z Polski też gdzieś zagubione xD
  • Odpowiedz