Wpis z mikrobloga

@Januszix67: Zrób sobie test, przepisz pół strony tanim długopisem, takim fajnym, nie za wygodnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), a drugie pół na klawiaturze. I zaraz będziesz wiedział.
@curva: Dlatego pisanie dlugopisem powoduje, ze materiał lepiej się utrwala (stosuje się skróty, ktore zmuszaja do myslenia), z klawiatura mam ten problem, ze jak cos pisze to mam wrazenie ze przechodzi tylko przez palce ,a mozg omija :D
Zastanawiam się nad zakupem tabletu graficznego (do 300zl), ale nie do tworzenia grafiki, a do notatek i robienia. Miał ktoś może doswiadczenie co do takiego sposobu nauki i chcialby sie wypowiedziec ?


@Januszix67: nie polecam.
@Januszix67: Ja kupiłam normalny tablet (niecały 1000 zł) właśnie z myślą o robieniu notatek. Zdecydowałam się na droższy, żeby móc też korzystać z innych rzeczy, m.in mam jakieś apki do języków, udemy, sremy, niezły aparat, sporą baterię jak na tablet itd itd. Wykop i memy też się znajdą.
Jeśli chodzi o notowanie to sprawdza się zajebiście. Wszystkie notatki przy sobie, w klocku wielkości zeszytu o wadze 0,4 kg. Wszystko ładnie ułożone