Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkała mnie zawstydzająca sytuacja i potrzebuję pomocy. Chciałabym, żeby to był bait :(

Od prawie roku jestem w związku z fajnym chłopakiem (dbający o siebie, pracowity, zaangażowany, wrażliwy na moje potrzeby). Nie jest to typ badboya, który powoduje motyle w brzuchu, ale cenię go za oparcie, które mi daje. Wiodło nam się bardzo dobrze, mieliśmy plany sformalizowania relacji, ale miesiąc temu w związku z pandemią miał więcej stresów w korpo i stracił możliwość awansowania. Stał się bardziej drażliwy, zaczęliśmy się częściej kłócić o drobne rzeczy, a ponieważ mieszkamy razem, skończyło się na cichych dniach. Uznałam, że był dla mnie zbyt opryskliwy i przekroczył granicę. Straciłam trochę ochotę na seks i uznałam, że wrócimy do współżycia, kiedy to jakoś naprawi.

Tak się jednak nie stało. Wczoraj odkryłam, że w paczce, która do niego przyszła, był elektroniczny masturbator. Zrobiłam mu awanturę, a on nawet nie próbował się tłumaczyć i wygranął mi, że lepiej zaspokaja go urządzenie, a do tego "nie zawraca głowy". Wyprowadziło mnie to z równowagi, cały dzień siedzę w pokoju, gotuję się i unikam kontaktu wzrokowego.

Uważam się za zadbaną dziewczynę, często przyciągam uwagę mężczyzn w internecie i na żywo. Czy to możliwe, żeby mechaniczna zabawka zastąpiła facetowi bliskość z prawdziwą kobietą? Jak mam teraz wyjść z tej sytuacji? Pytania kieruję do obu płci, ale dziękuję za docinki mizoginistów i inceli.

#seks #zwiazki #rozowepaski #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Spotkała mnie zawstydzająca sytuacj...

źródło: comment_1587933028JdSL0v8YFEbezyMjlc0tSQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Każda kobieta powinna zrozumieć, że kupczenie tyłkiem, w przypadku większości inteligentnych przedstawicieli płci męskiej, prędzej czy później będzie stanowił zachętę do dywersyfikacji i znalezienia alternatywy (żywej lub syntetycznej) dla tego "dobra luksusowego" jakim jest seks.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czy bait czy nie - jestes zalosna. Jesli nie bait, to Ty to sieprzylas, wiec Ty to naprawiaj. Zaden facet nie bedzie znosic takiego gowna, wiec lepiej grzecznie przepros i naprostuj to, bo zamiast formalizacji dostaniesz nalezytego kopa w dupe.

Nie bedziesz facetem rzadzic.

"Uwage mezczyzn w internecie", powiadasz...
  • Odpowiedz
Wiodło nam się bardzo dobrze, mieliśmy plany sformalizowania relacji, ale miesiąc temu w związku z pandemią miał więcej stresów w korpo i stracił możliwość awansowania


ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: głupia jesteś i tyle, chłop się stresuje a ty o seksie. IMHO po prostu jest zestresowany i nie ma ochotę na seks bo się boi że czegoś nie sppelni. I idź sobie znajdź innego chłopa jak ci przeszkadza że ktoś ma problemy
  • Odpowiedz