Wpis z mikrobloga

zainstalowałem sobie z ciekawości #pes no i odpalam MyClub, dzień dobry, pieknie, już pan Robercik Lewandowski czeka w klubie, tu jakaś nagroda, patrzę, o gurwa Maradona (xDDD)

trochę się inaczej gra niż w fifę, ale jakoś tak... przyjemniej? to będzie chyba pracowity tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale mam pytanie w ogóle... jak tu kupować graczy? xD
czy serio muszę najpierw ogarniać tych skautów i tak ich dobierać żeby sobie np. Messiego znaleźć? bo przyznam szczerze, że trochę nie ogarniam tej gry :d
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seeksoul: Nie ma tutaj rynku.
Jak chcesz konkretnego gracza to musisz za pomocą kilku skautów dobrać sobie parametry by został tylko jeden, np. Liga hiszpańska, Argentyńczyk, napastnik, Barcelona. To nie jest tanie, bo skauci tacy w domu aukcyjnym są drodzy.
Dużo lepszym i łatwiejszym sposobem jest losowanie piłek z graczami.
Jak chcesz konkretnego gracza to musisz za pomocą kilku skautów dobrać sobie parametry by został tylko jeden


@chim3ra: tak myślałem, kurczę, dziwaczne rozwiązanie

a tych agentów opłaca się losować i wydawać po te 25000 coinsów czy tak samo jak w fifie samo gówno leci z tych boosterów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seeksoul: Zależy jaki box - czasami są takie że jest dużo czarnych i złotych piłek. Pamiętaj że jak losujesz to 3x a nie 1x.
Myclub coinsy warto wydawać na box z piłkarzami w formie.