Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki,

Czytam właśnie w internecie, jakie to podobno Minoxidil działa cuda u facetów i naszła mnie chęć by samemu spróbować przekształcić bardzo słaby, wręcz śmieszny zarost w coś gęstego i normalnego. W końcu mam 25 lat, a genetyka nie pomaga.

Stąd moje pytanie. Co konkretnie i gdzie powinienem kupić? Dużo tych wszystkich specyfików się przewija, a ja się nie znam. Jaki konkretny produkt zaproponujecie do stosowania przez te kilka miesięcy żeby z "twarzowych łoniaków" zrobić normalny zarost no i właśnie gdzie taki dostanę?

#minoxidil #broda #zarost
  • 10
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Możesz kupić Loxon Max (5%, nie 2%) w aptece (bez recepty).

Kilka miesięcy pewnie nie wystarczy - szykuj się na dwa lata. Minoxidil stosuje się na zarost do momentu wychodowania odpowiedniej ilości dojrzałych włosów (terminal hair).
  • Odpowiedz
Tak jak wyżej, tylko że ja polecam alocutan 5% który jest dużo tańszy niż loxon. Do tego zalecam również zaopatrzyć się w biotyne - najlepiej kupić biotebal który poprawia kondycje i żywotność włosa.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: U każdego to działa indywidualnie - tak samo z dojrzewaniem u jednych szybciej a u drugich później. Nie nastawiaj się na jakieś super zajebiste efekty to genetyka to dzi( ͡° ͜ʖ ͡°)ka i jeśli do tej pory nie miałeś genów by wychodować dobrego zarostu to nie licz na dużo. Jednakże żeby cię nie zapeszać powiem ci tyle, że ja na policzkach nie miałem totalnie nic
  • Odpowiedz
@szczurczyk: Suplementacja biotyny ma jedynie sens, gdy ma się jej niedobór (rzadko spotykane). Nadmiar jest wydalany z moczem. Jedyny efekt jaki prawdopodobnie Ci daje, to szybszy porost włosów.

@Ojciec_Slabeusz: Tak, dwa lata.

"Minoxidil stosuje się na zarost do momentu wychodowania odpowiedniej ilości dojrzałych włosów (terminal hair)."

Jeśli przerwiesz po tych 3/6-ciu miesiącach, to prawdopodobnie wszystko Ci wypadnie.
  • Odpowiedz