Wpis z mikrobloga

Ogólnie ciekawa sytuacja xD

Zamówiłem sobie mikrofalówke z super sklepu(xD) Euro RTV AGD 7 kwietnia. Wybrałem kuriera mówie okej troche są opoźnienia ale może przed weekendem świątecznym już będzie w domu. Git malina. Zapłacone więc czekam na numer przewozoy. Dotarł na stronie no i czekam i czekam. Po dwóch dniach dzwonie co jest gdzie paczka w czym problem, żeby wydać kurierowi. Pan nic nie wie, zgłasza na magazyn i #!$%@?. Mówie dobra, wiem, że jest #!$%@? i dostarczanie paczek może być przedłużone ale no kurde. W piątek dzwonie(okolice godziny 15) czyli po 3 dniach czy wyślą paczke dzisiaj i mogę liczyć po świętach. Pani nic nie wie, znowu zgłasza na magazyn. Po tygodniu czyli 15 kwietnia dzwonie kolejny raz z pytaniem czy wyślą mi paczke. Pani znowu nic nie wie, więc już #!$%@? mówię, że mam w dupie nie chce tego zamówienia prosze wysłać pieniądze na mój rachunek. Przełączają mnie na infoliniie. Pani zgłasza, że zamówienie anulowane. Mówie spoko git. Ide w kime w nocy koło 3 mail, że DPD odebrało moją paczke (pierwsze WTF). Mówie w dupie. Jak wysłali to już wezmę. Na drugi dzień paczka przyszła super git jest. dzisiaj mamy 25 kwietnia a na stronie Euro dalej status 'Przygotowanie do wydania kurierowi'. Ale tam mają #!$%@?. xD

#zakupy #eurortvagd ##!$%@?
AndrewSzusty - Ogólnie ciekawa sytuacja xD

Zamówiłem sobie mikrofalówke z super sk...

źródło: comment_15878068255dU4atrxF8JmDaAKBkcpQK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz