Wpis z mikrobloga

Świat w liczbach , stan na dzisiaj https://www.worldometers.info
7,780,031,155 Current World Population = Światowa Populacja

373,620 Births today = Urodzeni Dzisiaj

156,913 Deaths today = Zmarli Dzisiaj

5,818 Coronavirus Deaths Today = Zmarli na Koronawirusa Dzisiaj

196,735 Coronavirus Total Deaths = Całkowita liczba zgonów na Koronowirusa od Stycznia

#koronawirus #2019ncov #heheszki #teoriespiskowe #foliarze #2019ncovstats
t.....n - Świat w liczbach , stan na dzisiaj https://www.worldometers.info
7,780,031...

źródło: comment_1587767284ZpZgq6GhWNWdlfSNWeDBfN.jpg

Pobierz
  • 16
@theromanpolan: szkoda, że nie jest rozbite na szczepy. W przeciągu 2 miesięcy mamy ponad 150000 śmierci na koronawirusa. Całkiem porównywalne dane do grypy. Szkoda, że 2 miesiące a 12 miesięcy to jednak brak danych dla sars2 na poziomie 10 miesięcy.
@theromanpolan: dzięki, poczytam. Tylko nadal mamy niewiele informacji odnośnie samego Sars2. Ciekawe jak przebieg różnych szczepów grypy w tym roku. Może uda się zaobserwować wpływ środków zapobiegawczych.

@Kajaczek: Dzięki za źródło. Szkoda, że zaniedbali obserwacje grypy, łatwiej byłoby dane do porównania wyciągnąć.
@ZbieraczNocy: warto dodać że po samym takim wyjątkowym sezonie grypowym jest masa wtórnych zapaleń płuc , sam przechodziłem takie miesiąc temu , a grypę w Grudniu , GP na początku nie chciała mi przepisać antybiotyku twierdząc przez telefon że to wirusowe , a ja po 5 dniach na penicylinie straciłem dosyć ostre zapalenie , pierwszy raz coś takiego w życiu miałem że bardzo ciężko mi się oddychało. Gdybym grał w bingo
da się to zauważyć, zwłaszcza u ludzi na immunosupresji. Łapią to masowo.


@ZbieraczNocy: ja odkryłem zajebistą receptę na osłabienie systemu immunologicznego

ciągłe zmęczenie przez 1-2 miesiące , kilka godzin snu przez 7 dni w tygodniu , zła dieta , czasowy brak siłowni

kiedyś zrobiłem rekord w 2 tygodnie - sen 2 godziny dziennie no ale ( ͜͡ʖ ͡€) więc warto było

ale nauczyłem się ostatnio wiele i