Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś TV do 2000zł. Nie zależy mi na jakiś super bajerach, po prostu przyjemna jakość obrazu, uczciwy stosunek jakości do ceny no i możliwość zawieszenia go na wieszaku na ścianie. Może ktoś polecić jakieś modele warte uwagi?
#telewizory #led #elektronika #rtv
  • 5
@69inch: Kupiłem jakiś czas temu tak „od czapy” ue40nu7112 samsunga. Miał być do domu na wsi, wiec po prostu wybrałem na szybko w jakimś sklepie online i zapłaciłem. I powiem ci ze miałem sporo szczęścia - jestem z niego naprawdę zadowolony.
Nawet tego nie szukałem a oprócz UHD ma klienta netflixa, youtube’a, Spotify, działał mi CI z UPC, ma wbudowany AirPlay którego w ogóle nie szukałem w TV i trafiłem przez
@69inch polecam pepper, tam trafisz fajne przeceny, wlasnie w okolicach 2k jest ich najwięcej. Tylko uważaj na komenty, bo jak się jacyś fanatycy ktorejkolwiek marki zbiorą w temacie to jest tragedia, najlepiej sprawdzić w profesjonalnej recenzji i samemu ocenić czy Tobie dany tv odpowiada.
W tej cenie osobiście mogę polecić 55ru7472 którego sam niedawno kupiłem. Początkowo budżet miałem wiekszy, celowałem w 55q67rat, ale jak pomyślałem, że za 1000zł więcej dostanę niewiele lepszy