Wpis z mikrobloga

Czy warto wracać do hearthstone'a po 2 latach przerwy? Zmieniło się coś na lepsze czy nadal króluje durne RNG? Czy op karty z klasycznego zestawu nadal są w standardzie grane w kazdym decku(backstab, eviscerate, innervate itp)? Legendarne karty są OP w stosunku do zwykłych i niektóre z nich są w decku każdej klasy? Aggro decki są w tier 1 a Priest nie ma decku w tier 1 i 2? Blizzard nerfi karty dopiero po kilku miesiącach błagań i forsuje archetypy decków?(murloc paladyn, pirate warrior, spell mage, ressurection priest, beast hunter i demon warlock? No i przede wszystkim : czy nadal grindując codziennie zadania i golda nie stać gracza żeby przed kolejnym dodatkiem sprobować wszystkich decków w mecie?
#hearthstone
  • 5
@tallman:

Zmieniło się coś na lepsze czy nadal króluje durne RNG?

Tu sie niestety nic nie zmienilo, rng dalej jest na wysokim poziomie.

Czy op karty z klasycznego zestawu nadal są w standardzie grane w kazdym decku(backstab, eviscerate, innervate itp)?

Backstab i eviscerate gra, innervate dostal nerfa. Duża część klasyka została znerfiona/zmieniona. Szczegolnie u priesta.

Legendarne karty są OP w stosunku do zwykłych...

tak chyba powinno być, w końcu to legendarna
@Fiktorianin:

tak chyba powinno być, w końcu to legendarna i można umiescić tylko jedną kopie.

Moim zdaniem legendarne karty powinna charakteryzować unikalna umiejętność i minimalnie większe value od zwykłych kart bo inaczej wynik gry sprowadza się do tego kto więcej legendarek dociągnie z talli.
A jeszcze przypomniało mi się: nadal nie ma turniejowego trybu, rozbudowanych statystyk, achievementów, alternatywnych hero powerów, warrior jest gównem na arenie, nerfy wykluczają karty kompletnie z mety?
nadal nie ma turniejowego trybu


@tallman: nie ma i prawdopodobnie nie będzie

rozbudowanych statystyk

Tylko w battlegroundsach. W innych trybach nie ma zaawansowanych statystyk.

achievementów

będą pod koniec tego roku

alternatywnych hero powerów

Startowych nie. Z jakiejś karty questowej albo hero carda tak.

warrior jest gównem na arenie

Już nie gram aren, ale jakiś czas temu był w cholere OP dzięki smokom, teraz według statystyk jest gównem.

nerfy wykluczają karty kompletnie
@tallman: warto, ja wróciłęm 2 miesiące temu po 2 latach przerwy, Jestem bardzo zadowolony. Nowy tryb ustawki jest na pprawde super. Spyłowałem karty z wilda i mam 55k pyłu.