Wpis z mikrobloga

@FapFolder: najbardziej mi się podobają drobinki odbijające światło :D niedawno rysowałam coś podobnego, ale bardziej w formie "piegów", więc zwróciłam uwagę, strasznie mi się podoba ten efekt.

Włosy na całej powierzchni wyglądają na zbyt drobne. Musiałabym chyba zobaczyć zdjęcie, na którym się opierałaś, ale wyglądają trochę jak z innej bajki niż reszta rysunku. Fajnie by było, jakby na krawędziach fryzury wystawało kilka nierozmazanych włosków, a w środku były w niektórych miejscach
@FapFolder: po Twoim rysunku wyglądała, jakby miała pasemka i taką ją sobie wyobrażałam :D
Wiem o co Ci chodzi, bo sama nie lubię jakiegoś super realizmu ;) W sumie może to być faktycznie taki bardziej Twój styl rysunku, że włosy są z takich drobnych linii.
Ale widzę, że drobinki to była Twoja interpretacja, bardzo mi się podobają :3
Aż mnie zainspirowałaś, żebym swój rysunek też wstawiła xd W ogóle jak często
@13czarnychkotow: narazie brak mi podstaw, a co tu dopiero mówić o nadawaniu stylu ¯\_(ツ)_/¯ zaczęłam swoją przygodę z rysunkiem niecały miesiąc temu. Kupiłam sobie iPada, poszukałam jakiś apek do rysowania i jedną z nich była apka Procreate. Zakupiłam i rysuję w wolnym czasie, kiedy nie pracuję i moje dziecko śpi. Dla porównania wrzucam pierwsze co naskrobalam pierwszego dnia - głowa mojego męża XD straszne to to, ale nie miałam bladego pojęcia
FapFolder - @13czarnychkotow: narazie brak mi podstaw, a co tu dopiero mówić o nadawa...

źródło: comment_15877262282b1MrFy97aEvtXOwZmvJGG.jpg

Pobierz
@FapFolder: mega :D bardzo mi się podobają pędzle, jakich użyłaś tutaj, nadają fajny styl rysunkowi :3

Ja brałam udział w kursie "One Week Portrait", wstawiłam przed chwilą jego efekt: https://www.wykop.pl/wpis/48966971
Typek otwiera kurs raz na jakiś czas, bo poza samymi filmikami instruktażowymi jest też społeczność na fb, która w tym czasie się koncentruje na tych portretach, wszyscy sobie nawzajem dają feedback, a koleś wybiera codziennie rysunek, żeby omówić, co można poprawić.