Wpis z mikrobloga

Przyszedł Just Jack Vetiver z notino, więc napiszę parę słów. Będzie to moja pierwsza recenzja, więc nie bijcie ;)
Zrobiłem deal życia, bo za flakon 100ml zapłaciłem 30zł prawdopodobnie wskutek błędu notino, bo już dziś ten sam flakon > 80zł. Więc jaki by ten zapach nie był to i tak będę zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - ładne opakowanie jak na ten pułap cenowy. Sam flakon ciężki, widać mocną inspirację Tomem Fordem, zwłaszcza korek to niemal 1:1, tyle że z taniego plastiku.
Otwarcie przez moment daje alkoholem, potem zapach jest dość podobny do Grey Vetiver (dawno nie miałem z nim kontaktu, więc porównanie opieram na tym co pamiętam). Zapach trochę przypomina mi wody kolońskie, których dawno temu używał mój tata, kojarzy mi się też z różnymi ziołowymi medykamentami. Siostra stwierdziła, że trochę dziadkowy :/
Ale wróćmy do naszego bohatera - wyczuwam ładną wetywerię z lekko cytrusowym akordem. Jest drzewnie, świeżo i rzekłbym że nawet elegancko. Później cytrusy wygasają i zostajemy z przyjemnym drzewnym drydownem.
Projekcja nie powala, przez pierwszą godzinę-dwie zapach wyraźnie daje o sobie znać, później już tylko bliskoskórnie (muszę zaznaczyć, że testy perfum zaczynam zawsze od jednego strzału, więc obfitsza aplikacja pewnie da lepsze wyniki). Po około 6 godzinach wciąż czuję go gdy przyłożę nos do skóry - jak na świeżaka nie jest źle.
Według mnie jest to zapach dla osób starszych, na pewno nie <20. Nada się na ciepłe dni na wyjścia do pracy czy do kościoła, na imprezy zdecydowanie wybrałbym coś innego.
Podsumowując - za niewielką kwotę dostajemy całkiem solidny zapach, który jakością odbiega od Toma Forda, ale jeśli szukacie namiastki Tomasza, to warto wypróbować. I coś mi mówi, że niedługo JJ staną się na mirko kolejnym Rasasi a ceny polecą w górę.
#perfumy @erjan @Szymek7257 @CheapiesLover
Eustachiusz - Przyszedł Just Jack Vetiver z notino, więc napiszę parę słów. Będzie to...

źródło: comment_1587669638zznXAputhXX0HC2t5tXRuP.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Eustachiusz:
Na mnie ma świetne parametry, czuje go ponad 2 godziny na sobie, trwałość spokojnie 6 godz. Pozostałe 2 Jacki, ktore mam, już tak chyba nie pociągną.

Zrobiłeś deal życia, ją za tyle kupiłem 50ml ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo fajny zapach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachiusz: genialny biurowiec, moim zdaniem nawet za cenę 100zl. Parametry bardzo prawidlowe, a sama kompozycja no coz..nikt nie powie że to bazarowa podróbka, imho dobra półka
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: moj opis bedzie zwiezly:
Otwarcie alkoholowe, cytrusy nie sa swieze ale jakby wyjete z jakiegos syropu cytrynowego do drinkow, niestety nieco syntetyczne, chociaz z odleglosci nie rzuca sie to az tak na nos
Drydown wycisza troche syntetycze cytrusy, zapach zbliza sie do jakiegos drinka, ciezko mi powiedziec jakiego konkretnie (moze whiskey-sour?), ale nazwalbym to taka doslodzona alkoholowa lemoniada.
Jezeli chodzi o parametry to zapomnialem monitorowac, bo w trakcie zajalem sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachiusz: ze dwa na kark i parę na koszulkę :d dobrze że to jest taki typ zapachu którym nie można przesadzić, a więc i 10 nie udusi nikogo(aczkolwiek nie polecam). Aktualnie dla siebie bo jestem fanem wetyweri i lubię mieć dużo czystych, świeżych zapachow bo takich uzywam najczęściej, a ze była taka okazja to wiem że się nie zmarnuje :p ale zobaczymy, może mi się znudzi, może mi wpadnie coś innego,
  • Odpowiedz
Mi jednak nie leży (ale to nie wina zapachu tylko mojego gustu :D) także puszczę dalej 50ml flakon bez kilkunastu psików (pewnie jakieś 45ml, podeśle foto na priv). 35 + 12 Paczkomat, jak ktoś chętny to priv. Mogę ewentualnie spróbować też coś odlać do kompletu z zestawu wykopka (Daarej, Adnan, Bvlgari MIB Essence, Writer).
  • Odpowiedz