Wpis z mikrobloga

@mat9: Przypomnij mi proszę jakiś negatywny materiał na temat partii obecnie rządzącej, puszczony w TVP po 2015 roku. Co by nie mówić o stronniczym TVNie to jednak potrafił wytykać błędy PO, gdy ta była u władzy. Więc jak - podasz jakiś przykład?
  • Odpowiedz
@mat9: Ale Ty mówisz o tym, że TVP przywołuje TVNowskie reportaże z 2010 roku, aby widz myślał, że są świeże, nie? Przecież jesteś kumaty i nie insynuowałbyś, że chodzi o to, że propaganda TVP teraz jest taka sama jak "propaganda" TVNu w 2010
  • Odpowiedz
Ani trochę, nigdy nie było tak nachalnej propagandy i tylu kłamstw, nawet w Tusk Vision Network


@DizzyEgg: Nie wiem jak można w ogóle to porównywać.

Jedyny punkt styczny to sianie propagandy.

Są jednak dwie zasadnicze różnice:

TVN miał swoją propagandę, a TVP ma rządową. TVN motał i kręcił w wielu sprawach, ale z własnym "sumieniem", TVPis mógłby dziś powiedzieć jedno, a jutro powiedzieć coś odwrotnego, zgodnie ze zdaniem karakana.

TVN robił
  • Odpowiedz
@Kismeth: @gnt_1: @Davidozz @Glos_normictwa
ale dajcie koledze spokój i najpierw obejrzyjcie dzisiejsze wiadomości. Dosłownie były dzisiaj w wiadomościach puszczone fragmenty z TVN z 2010 roku, kilka różnych, z różnych miesięcy tego roku. Wiec można na TVP oglądać TVN sprzed 10 lat, jakby ktoś chciał wspominki.
Ja rozumiem ze to nie przyrównywanie „poziomu propagandy” tylko heheszki z tvpis
  • Odpowiedz