Wpis z mikrobloga

przejrzałem i widzę, że wykopujesz tylko polityczne wpisy więc te 6 czy 7 to typowe lewackie fejki, co zrobić może kiedyś znajdziesz normalną pracę? a teraz poproś kogoś mądrzejszego o siebie (losową osoba na wykopie spełni te wymagania w 100%) żeby ci wyjaśnił, że bicie infuencera, które wykopałem to nie jest prawacki fejk EOT
@Walenciakowa:
  • Odpowiedz
@VrubeL: ale ja mam normalną i dobrze płatną pracę xD i tobie też takiej życzę. I nabierania dojrzałości wraz z wiekiem, może przestaniesz wykopywać fejki i wydostaniesz się z prawackiego bagna
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: w przeciwieństwie do ciebie polityczny trollu nie wykopuje politycznych fejków a skoro masz inną wiedzę to udowodnij, że są polityczne. ty wykopując tylko politykę łyknąłeś jak pelikan lewackie fejki.
no i fajna ta praca, kreowanie politycznej rzeczywistości na portalu ze śmiesznymi kotkami.
  • Odpowiedz
ja 6 a ty +100


@Walenciakowa: dokładnie ty 6 lewackich a ja 100 typu trumny w bergamo lub płaczący hiszpański doktorek, spoko. xd. bardziej już się chyba nie skompromitujesz ale próbuj
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: o jednak się da bardziej...podziwiam xd a jakie ma znaczenie w jakich tematach się produkuje do wykopywanych przeze mnie artykułów? udzielam się w polityce a znaleziska wykopuje w zdecydowanej większości niepolityczne. ty natomiast produkujesz się i wykopujesz tylko znaleziska polityczne.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: niezły z ciebie masochista ale spoko, mnie w przeciwieństwie do lewactwa nie interesują twoje upodobania seksualne. chcesz się błażnić ok twoja sprawa.
a tak na serio to poproszę listę prawackich fejków które wykopałem albo zamknij ryj bo juz mnie męczy tłumaczenie dzbanowi,że trumny w bergamo nie są prawackim fejkiem.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: gościu, przeanalizuj fejki, część wychodzi dopiero po jakimś czasie, część to manipulacje jednej ze stron politycznych działających na mirko, część to w ogóle nie są fejki tylko odpały moderacji. Trzeba nie mieć życia po za wykopem, by weryfikować dokładnie wszystko co się plusuje/wykopuje. A na to czas mają tylko płatne trolle i discordowe grupy "przestępcze".

Zresztą, ostatnio około 2000 osób dostało z automatu "informację nieprawdziwą", bo miłościwie nam moderujący uznali znalezisko o Szumowskim za informację nieprawdziwą, gdyż tak napisał jeden z wykopków w komentarzu. No pozdro xD

Jak wyżej napisałem - mnie cholernie ciekawi, ile fejków tworzonych jest na mikroblogu, ile osób i jakie też zakopuje niefejkowe, prawdziwe informacje, właśnie jako spam/informacja
  • Odpowiedz