Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Czemu taka fajna płyta, a procek bez możliwości oc? Pamięci mogłeś wziąć wysoko taktowane bo na tym chipsecie można takie wrzucać śmiało i będzie delikatny boost fps.
  • Odpowiedz
Czemu tak biedackie pamięci?

@wyk00p: pod specyfikację procka ¯\(ツ)_/¯
Krótka odpowiedź na pic rel poniżej. Dłuższa: https://www.youtube.com/watch?v=D_Yt4vSZKVk

Czemu taka fajna płyta, a procek bez możliwości oc?

Tą płytę brałem tylko dlatego, że jako jedyna z pośród mini-ITX z dwoma złączami M.2 była obecnie dostępna (zależało mi na tych złączach). Inaczej brałbym coś na B360. Nie zamierzam kręcić. Mam mała obudowę, z której by się zrobił toster. Zależy mi na (możliwie)
szpongiel - >Czemu tak biedackie pamięci? 
@wyk00p: pod specyfikację procka ¯\\(ツ)\/...

źródło: comment_1587570364c5UWOUqgagINcy0rvVGeuy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Swoją drogą zero plusów, sama krytyka. Typowe #pcmasterrace jest typowe xD


Podałeś 4 części swojego zestawu i do każdej z nich można się doczepić (no chyba że mega atrakcyjne cenowo) a jaśnie pan nie podał swojego master planu z dwoma M.2. Swoją drogą dlaczego potrzebne ci są 2 sloty? RAID?Oszczędność na płycie głównej by pozwoliło kupić większe SSD po prostu i mieć jedno odpowiednio podzielone.

GPU również średnio opłacalne wobec
  • Odpowiedz
@Amasugiru: części są jakie są, o ile nie kupuje się top-endowego elementu aktualnie dostępnego na rynku za miliony monet to zawsze można się przyczepić, że są lepsze opcje.
I tak miałem kupować i5, a się nieco rozpędziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza wycyrklowaniem co tam mniej więcej kupić aby do siebie pasowało, to musiałem wziąć pod uwagę, że obecnie są przerwane łańcuchy dostaw i brać z tego
szpongiel - @Amasugiru: części są jakie są, o ile nie kupuje się top-endowego element...

źródło: comment_1587573767V83pj5TN6nlTRF1df0hZph.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz