Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj jak wstałem okazało się, że mój #xiaomi Mi 9 SE zdechł. Czarny ekran, nie idzie go odpalić. Czy w okolicach #katowice jest jakiś serwis xiaomi który przyjmie mi gwarancje lub nawet naprawi telefon za opłatą? Zależy mi na czasie bo telefon jest mi niezbędny w #pracbaza a kupowałem go w Bestcena która ma siedzibę w UK i nim go do nich odeśl, oni go sprawdzą i mi go odeślą to pewnie miną ze 2 miesiące.
#kiciochpyta
  • 27
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: Możesz mi powiedzieć od czego zależy czy przyjmą mi telefon do naprawy? Wpisałem ten numer IMEI wyskoczyło
This is a
Mi 9 SE Ocean Blue 6GB RAM 128GB ROM
Delivery address: Austria

i w sumie nie wiem czy to mnie jakoś dyskfalifikuje czy nie
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: @jezuchrysteznowu: Ze sklepu w którym kupowałem dostałem taką odpowiedź

"Niestety urządzenia marki xiaomi muszą być naprawiane za pośrednictwem naszego sklepu co jest na chwilę obecną nie możliwe gdyż firma przechodzi kontrolę z urzędu skarbowego.
Zachęcam do kontaktu za kilka tygodni gdy sytuacja się wyklaruje."
  • Odpowiedz
@ImHotarti: nie zrealizuje ci gwarancji, naprawa bedzie odplatns. Best cena nie ma nic wspolnego z oficjalna dystrybucja, a oni naprawiaja tylko oficjalnie.

Podpiales teldo ladowarki na dlugo? Nie daje zadnych oznak zycia jak potrzymasz power?
  • Odpowiedz
  • 0
@ImHotarti zadzwoń do ccs i podaj nr imei, oni często tylko dystrybucję europejską robią i internetowe weryfikacje imei nie zawsze się pokrywają z ich systemem
  • Odpowiedz