Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@littlepieceofheaven nie jest , gość po prawie, chyba się coś sporo udzielał w jakiś kołach i chyba po prostu na studiach coś ogarniał, jakiś przewodniczącym rady studenckiej czy cos. Od tak sobie go nie wzięli, tylko właśnie chyba z tego względu, że wykrztałcenie , ogarnia, udziela się. Ale mirasy i tak krytykują gościa, który zrobił i osiągnął w życiu więcej niż oni mogli by marzyć , tylko dlatego że wygląda młodo.
  • Odpowiedz
  • 1
@boskakaratralalala gdzie jest w ogóle napisane że on startował na ministra? On się chciał do sejmu dostać .... Ja też chcę być prezydentem to będę kandydować na sołtysa , może mi się uda.

Ale wy wykopki to jednak głupi jesteście, przecież w całym startowaniu czasem idzie tylko o to by startować , pokazać się a nie zawsze żeby wygrać. Stoi za nim więcej argumentów niż za większością wykopków i jakoś nie widziałem żeby spinali się o muchę która nie wie ile jest członków drużyny hokejowej a była ministrem sportu.

My musimy o ambitnym, madrym, młodym człowieku, który chciałby coś zrobić więcej dla kraju i zamiast się cieszyć, że ktoś taki się trafia to wykopki go krytykują za to jak wygląda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Noneq: ale zrozum, że tu nie ma nikt pretensji do tego dziecka. Pretensja jest do osób, które go posadziły na tym stanowisku. To jest kpina z narodu, że człowiek, bez żadnego doświadczenia, bez choćby ułamka wiedzy prawdziwych ekspertów od ekonomii, zostaje ministrem finansów i to jeszcze w sytuacji takiego kryzysu, jak nam się szykuje.
Albo premier jest idiotą, albo jest to piękny przykład nepotyzmu. Nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
  • 1
@boskakaratralalala koronawirusa budżet nie przewidywał i myślę że jakby poprzednia władza dalej rządziła to sprzedała by pół Polski mówiąc że tak trzeba. Nie ma sensu się spierać o PiS i PO itp

Temat jest jasny , wykopki śmieją się z wyglądu gościa który startował do senatu a dla mnie to dno, jak nie rozumiesz tego to lepiej już nic nie pisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Noneq: ale o czym ty piszesz? Jakie po, jaki senat, jakie koronawirusy? Jakie sprzedawanie polski?
Dziecko zostało vice ministrem finansów. Dziecko bez wiedzy, bez doświadczenia i bez umiejętności. W dupie mam jego wygląd. To ty chyba tego nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@boskakaratralalala jak historyk został premierem to dupa cicho była xd a dziecko bo wygląda jak dziecko ?

Gość ma chyba 28 lat i upośledzony nie jest. Podejrzewam, że więcej roboty robi niż starzy wyjadacze którzy pierdzą w stołek. To po 1.

Po 2, serio ? Ile masz lat ? Jak się zdobywa doświadczenie ? Widocznie z ulicy go nie wzięli. Wstyd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Noneq: a elektryk został prezydentem i dostał Nobla i co to zmienia?
Gość ma 28 lat. Nie ma ma w swoim dorobku żadnych publikacji, nie napisał przynajmniej jednej książki, nie prowadzi wykładów z zakresu ekonomii, ani nikt go kompletnie nie zna. Uwazasz, że jeśli jego jednym dorobkiem jest skończ die studiów i udzielanie się kołach studenckich, jak twierdzisz, to wystarczający powód, żeby zostać wiceministrem finansów jednego z wiekszych krajów Europy?
  • Odpowiedz
  • 1
@boskakaratralalala nie jest tak że się z Tobą z niczym nie zgadzam , nie wiemy wszystkiego a jak podkreślam. Proponuję założyć temat z bólem dupy że młody gość został ministrem to może wtedy znajdą się jego obrońcy no wciągasz mnie w dyskusję na którą w ogóle nie miałem ochoty i w sumie no nie chce mi się o tym gadać.

Miej godność i nie denerwuj siebie i mnie. Temat jest jasny,
  • Odpowiedz
Do wszystkich którzy zarzucają tu zawiść -> to wy gówno w życiu osiągnęliście i w waszych projekcjach ktoś kto studia skończył to już wielki uczony. Prawda jest taka, że udzielanie się w kołach naukowych to doświadczenie które może pomóc dostać się na sensowny staż czy dobrze płatną posadę w korpo, ale od wiceministra oczekiwalibyśmy trochę więcej niż dobrych ocen i tytułu skarbnika z podstawówki. Gość może mieć fajne cv jak na studenta,
  • Odpowiedz
@Noneq:

nie jest , gość po prawie, chyba się coś sporo udzielał w jakiś kołach i chyba po prostu na studiach coś ogarniał, jakiś przewodniczącym rady studenckiej czy cos.


Był w kole studenckim, dawać go na
  • Odpowiedz