Wpis z mikrobloga

JUŻ WIEM CZEMU WSZYSCY GRACIE FUT

Kupiłem Fife włączam tryb FUT, pierwszy mecz, pierwsze karty division 9 moje overall 68, pierwszy mecz łączy mnie z gościem overal 85 same niebieskie karty ronaldo itp, drugi mecz gości same czarne karty overall 83 same murzyny nastawione na bieganie, trzeci mecz złote karty same murzyny to samo co wcześniej wszyscy głównie temp i przyspieszenie. Nie da się grać w tak #!$%@? tryb normalnie zaczynając od poczatku. Ale do rzeczy drugiego gościa porobiłem, pomimo moich brązowych i srebrnych kart, w normalnych sezonach jestem w pierwszej lidze, już wiem czemu gracie FUTA. Bo w normalnych sezonach za przegrane mecze spadacie z ligi a tutaj za porażki dostaje się pkt w rivals ( ͡° ͜ʖ ͡°) jebłem.
Chyba mi nie powiedziecie, że możecie zbudować skład marzeń i grać tylko swoimi ulubionymi piłkarzami, jak co drugi skład to 11 murzynów (zapewne z dużą pałą) sprinterów którzy w tym trybie wyglądają jakby biegli sztachetę.
Pozdrawiam cieniasów

a no i dodam, że nie da się w tym trybie dojść do wyższych kart nie spędzając kilkudziesięciu godzin w transferach kupując i sprzedając w kółko te same karty, żeby kupić sobie zawodników, znowu jebłem, witam grono oszustów :)
#fifa20 #fifa #fut
  • 22
  • Odpowiedz
@ciezkiwybor: że niby grania w co? Chyba mi nie powieesz ze w division 9 wszyscy mają #!$%@? karty i widac ze grają na dobrym poziomie, zakładają nowe konta, przelewają sobie kase i grają od nowa, pierwszy mecz gościu skład żyleta, zgranie stoo, same asy a ty mowisz ze kwiecien :D
  • Odpowiedz
@Kaolin28 można do wszystkiego dojść bez jakiejś wielkiej ilości godzin, wystarczy regularnie robić zadania, nabijać punkty w squad battles i otwierać paczki itd jest dużo bardzo tanich a grywalnych kart którymi śmiało można grać w niższych ligach
  • Odpowiedz
@Kaolin28: Za kilkanaście tysięcy monet, da się spokojnie ułożyć skład, którym będzie się ogrywały takie składy z samymi specjalnymi kartami w 9 lidze.
  • Odpowiedz
Ja gram od początku Fify, ze składu jestem bardzo zadowolony. 0 handlu i pieniędzy wpakowaych w fifa pointsy i mogę spokojnie sobie mogę grać. Jedynie to spotkasz w co drugim składzie mbappe, ben yeddera i neymara.
  • Odpowiedz
@Kaolin28: Nie rozumiem wgl o co chodzi, w tej edycji dużo łatwiej o lepszy skład niż w poprzedniej, fakt, tam były sbc o topowe ikony, ale tutaj ikony masz do wyboru za samo granie i robienie zadań
  • Odpowiedz
@Kaolin28: Nie, taka karta jest niewymienna, z tym wystawianiem kart chodziło mi o to, że gdy pojawiało się nowe sbc to wystawiałem na sprzedaż karty, które są potrzebne do wykonania tego wyzwania, a akurat je posiadałem w klubie
  • Odpowiedz