Wpis z mikrobloga

Mam problem, zamówiłem telefon iocean x7 z 08 Jul 2013 07:02 aliexpress http://www.aliexpress.com/item/Super-s-Deal-New-Unlock-iocean-X7-Black-MTK6589-Quad-Core-5-0-IPS-Screen-Android/1025000300.html (wtedy jeszcze był za 200$) i do tego czesu przesyłka stoi w miejscu. Co ciekawe, telefon został wystawiony po raz drugi o 40 dollarów drożej. Poprzedniej serii chińczyk nie wysłał a tu druga seria leci. Nie zdziwiłbym sie gdyby to był gość z brakiem feedbackow, no ale ten skośnooki Pan ma dużą ilość i cieszy się opinią raczej wiarygodnego. Spór został otworzony z aliexpress, chińczyk się tłumaczy, że ma problem z płytą główną a tu z drugiej strony wystawia nowe. Co mogę zrobić w tej sprawie więcej? Dodam jeszcze, że ten sam problem ma 7 innych osób, które zamówiły ten telefon. Inne jego aukcje idą normalnie

#aliexpress
  • 4
zrobiłem już to, sprawa jest w toku, ale bardziej zależy mi na telefonie niż na tych pieniądzach. Po za tym troche strace na tym kursie jeśli spowrotem z dollarów wymienie na nasze złote
juz półtorej miesiąca czekam, olewał sparwe totalnie. W ogóle jest ryzyko, że nie zwrócą pieniędzy? Ktoś miał podobna sytuacje?