Wpis z mikrobloga

Nie no, muszę się posrać swoją #tworczoscwlasna #szycie
Spodobał mi się motyw pikowanej w romby alcantary na kanapie w #motocykle więc kupiłem kawałek grafitowej i do tego szary skaj. Zrobiłem dosłownie jedną małą próbkę takiego pikowania a potem już na większym kawałku coś na kształt siedzenia, jako próba generalna. Wyszło jednak na tyle dobrze, że udało się z tego urzeźbić ceratkie na siedzenie kierowcy. Potem przyszedł czas na trudniejszy już tylny stołek. On wymagał jednak robienia szablonów ponieważ nie chciałem zdejmować i rozpruwać fabrycznego obicia w razie draki ( ͡° ʖ̯ ͡°) (tył jest zszywany przestrzennie z 4 kawałków. no łatwo to nie było). Ostatecznie, jak na pierwszy raz, jaram się fhui, a ponieważ miałem sobie kupować jakiś tail bag, to uznałem że chyba podejmę próbę uszycia takowego w ślad za motywem na kanapie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) zobaczymy co to z tego wyjdzie.
Aha, bez złudzeń, długość sciegu tam gdzie są przeszycia skaju jest nierówna. Robilem to wszystko na domowej maszynie, więc i tak jestem szczęsliwy, ze przeszycia alcantary wyszły mi równiutko (°°
Przód jeszcze nie jest dokładnie naciągnięty i połapany, bo będę zdejmował, żeby założyć matę żelową i być może grzanie ;)
Steven_Hyde - Nie no, muszę się posrać swoją #tworczoscwlasna #szycie
Spodobał mi si...

źródło: comment_1587230660r2IWwuLcBaZ7SHSE5DtED0.jpg

Pobierz
  • 1