Wpis z mikrobloga

@person1: Messi? To ten najbardziej przereklamowany piłkarz w historii, którego największym osiągnięciem jest siekanie bramek zespołom takiej klasy jak Levante czy FCrandomowawieśzHiszpanii?

To chyba też ten sam piłkarz, który z reprezentacją nigdy nic nie wygrał, bo w każdym meczu robił pod siebie, po czym kibice pewnego katalońskiego klubu zwalali winę za przegrane mecze na Higuaina i Di Marię, tak?

Prawdziwy lider.
  • Odpowiedz
@Kaker: Ale to nie jest bait. Przecież stwierdziłem fakty. Gość w fazie pucharowej LM przez ostatnie 4 lata to chyba ze trzy bramki jedynie strzelił, a z reprezentacją regularnie się kompromituje. Nieważne czy na boisku ma zawodników z topowych europejskich lig czy z argentyńskiej Primera, zawsze jest gówno.

Napisz mi co się w tym co napisałem nie zgadza z prawdą.
  • Odpowiedz
@person1: Często są dyskusje: Messi czy Ronaldinho? Ja myślę, że Messi pod względem efektywności bije na głowę Brazylijczyka. Zauważcie, że każdy ruch z piłką czy bez, każde podanie jest prawie zawsze najlepszą możliwą opcją jaką można podjąć w danym momencie na boisku. Oglądając Ronaldinho miało się wrażenie, że niektóre decyzje to była sztuka dla sztuki.
Dlatego uważam, że to Messi, a nie Ronaldinho jest najlepszy w historii.Utwierdzający jest jeszcze fakt
  • Odpowiedz