Wpis z mikrobloga

Pewnie większość z was wtedy jeszcze w wieku, w którym nie ogląda się programów informacyjnych ale za PO chwalili władzę a krytykowali opozycję


@wpisynienawisci: Na szybko znalazłem 1 dokument Sekielskiego z tamtego czasu. Jak znajdziesz mi dzisiaj w TVP program w którym jest chociaż 1/100 tej krytyki władzy co w tym dokumencie to przyznam ci rację.
chanelzeg - > Pewnie większość z was wtedy jeszcze w wieku, w którym nie ogląda się p...
  • Odpowiedz
za PO chwalili władzę


@wpisynienawisci: jak PO coś odwaliła to nie było litości, najbardziej stronniczy dziennikarze potrafili dołożyć do pieca aż się Tusk gotował. W TVP choćby prezes nasrał do talerza, to pani Danusia Ci wyjaśni dlaczego nie powinieneś się tym przejmować.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Szczucie, bo mówią prawdę o partii rządzącej? To już nie wina TVNu, że pewna część społeczeństwa ma przeorane mózgi rządową propagandą i sprzedaje swój głos za 500 zł miesięcznie. To że znajdą się ludzie zdolni do obiektywnego patrzenia rządowi na ręce to coś naturalnego, ale nie wiem czy ktokolwiek kogokolwiek tutaj trzyma na smyczy.
  • Odpowiedz
@kemawir123: najrozsądniejsza odpowiedź jaką mogli tylko wymyślić ich propagandyści. Z klasą i bez napinki... Ale chyba #!$%@? nie wierzycie w te bzdury o bezstronności #!$%@? tvnu który od TVP różni się tym że ma lepszych ludzi od propagandy?
  • Odpowiedz
propaganda TVN jest robiona przez inteligentnych ludzi a propaganda TVP przez ludzi z dodatkowym chromosomem


@jarema87: to akurat prawda, co nie zmienia faktu, że jedno i drugie to propaganda a nie obiektywne wiadomości
  • Odpowiedz