Wpis z mikrobloga

Wyniki ankiety na ulubione otoczenie w The Sims 2 () Łącznie zagłosowało 60 osób, nie licząc głosujących za opcją „nie grałem”. Bezapelacyjnie zwyciężyło Miłowo, zdobywając 29 głosów (aż 48% ogółu). Kolejne miejsca zajęły:
- Dziwnowo - 11 głosów - 18%,
- Kwitnące Wzgórza - 8 głosów - 13%,
- Zatoka Pokrzyku - 7 głosów - 12%,
- Werona - 3 głosy - 5%,
- Dolina Niezbędna - 2 głosy - 3%.
Zdziwiłam się, że ostatnie miejsce zajęła kameralna Dolina Niezbędna, która jest ulubionym otoczeniem mojej siostry. Widocznie nie każdego aż tak wciągnęły przygody szalonej seromaniaczki Nataszy i jej sąsiadów xD Ale spodobało mi się robienie #ankieta więc czas na kolejną :D Najlepiej z uzasadnieniem w komentarzu, bo bardzo ciekawie się czyta o doświadczeniach innych osób :)
#simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzednie wpisy: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
#gry #simsy #sims #sims2 #thesims #thesims2
0p0p0 - Wyniki ankiety na ulubione otoczenie w The Sims 2 (。◕‿‿◕。) Łącznie zagłosował...

źródło: comment_1587128270wLa4ra14Z5qinIJXJC58tv.jpg

Pobierz

Jaki jest twój ulubiony dodatek do The Sims 2?

  • Na studiach 8.3% (15)
  • Nocne życie 5.0% (9)
  • Własny biznes 6.7% (12)
  • Zwierzaki 12.8% (23)
  • Cztery pory roku 32.2% (58)
  • Podróże 2.2% (4)
  • Czas wolny 0.6% (1)
  • Osiedlowe życie 8.3% (15)
  • nie grałem/am w The Sims 2 (╥﹏╥) 23.9% (43)

Oddanych głosów: 180

  • 15
@noorey: racja :) przeszło mi to przez myśl, ale jakoś w końcu zapomniałam, haha, trudno ¯\(ツ)_/¯
@SquirrelsCanFly: o kurdę aż mi się przypomniało jak ktoś z Werony na studiach nauczył się tai chi (nie wiem czemu na studiach, bo to dochodzi z dodatkiem Podróże ¯\
(ツ)_/¯ ) i potem non stop, w każdej wolnej chwili, zaczynał ćwiczyć to jeb**e tai chi, wszyscy do niego się przyłączali i jak jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@0p0p0: na studiach jak na razie, bo simy się tak szybko nie starzeją i poszaleć () od razu dużo kumpli se znajduję.
4 pory roku to mnie zima denerwuje trochę, bo nic pod tym śniegiem nie widać xD