Wpis z mikrobloga

#projektory #zakupyzchin #blitzwolf #rtv #telewizory

Kupiłem projektor Blitzwolf BW-VP1 ,za projektor Led86+W który kupiłem w 2017 roku, służył dzieciakom przez 3 lata praktycznie bezproblemowo z podłączonym MiBoxem. Zaczeła w nim lampa trochę się wypalać plus huczał niemiłosiernie.

Blitzwolf zamówiony w środę.przed świetami doszedł dziś z dostawą z Czech przez Niemcy. Projekto jest rozmiaru połowy tego starego klamota. Po wyjęciu z pudełka myślałem że to zabawka będzie a tu zonk, sprzęt świeci mocniej od 86+. Obraz z tego samego miejsca jest wiekszy o 30% , jakość o wiele lepsza. Projektor jest cichutki , nie nagrzewa się jak tamten drugi. Ogólnie polecam. Dzieciaki w zacienionym pokoju mogą bez problemu oglądać bajki. Sprzęt kosztował raptem 350 zł, nie ma nawet 22 cali tv w tej cenie, a twraz mam obraz 180 na 110 cm. Jakby się ktoś zastanawiał czy warto, to nawet nie ulega wątpliwości.

[zł358.97 41% OFF]Blitzwolf® BW-VP1 LCD Projector 2800 Lumens Support 1080P Input Multiple Ports Portable Smart Home Theater Projector With Remote Control Office & School Supplies from Computer & Networking on banggood.com
https://banggood.app.link/z2hqMZ42K5
Kick_Ass - #projektory #zakupyzchin #blitzwolf #rtv #telewizory 

Kupiłem projektor B...

źródło: comment_1587125498aAIfwwRzJv50KyV16tsLXs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz