Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: ty wez powiedz arturowi zeby przestal was tam na redlowie szkolic z podrecznikow z 1993 te wasze wyskakiwanie z gramatyka + wyzwiska gowno dzialaja na kogokolwiek juz, dzieci sie z was na przystankach smieja, w koncu dziadki dojda ze wy wyludzacie od nich siano i gowno daja te wasze wykopy sropy i przestancie na kazdym koncie wklejac te same teksty bo to juz sie tak ewidentne robi ze 13
  • Odpowiedz
@kvgewhr: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL wez arturowi powiedz zebyscie nie wklejali tego wszedzie gdzie #!$%@? mozecie baranie lby pisze wam to 10 raz juz tutaj jeszcze na oczach wszystkich co tu pisza, czlowieku dzieci sie z was smieja na przystankach, przed chwila biegne przystanalem na chwile i dzieciaki na przystanku wala waszze teksty i sie z tego smieja ktos gada o furach a tu nagle ktos o aborcji wyskakuje. Ja pierdziele jak wy
  • Odpowiedz
@Indorek1906: no wiem stary nie ma to jak satysfakcja i mozna przy stole powiedziec "o ta na talezu tutaj, jak ja trzymalem za tylne nogi i walilem glowa o drzewo to az z niej plody wypadly ze srodka, jeden sie tak smiesznie ruszal jak michael jackson i mowie do mojego 8 letniego synka patrz mlody uuuuuuuuuuhuuuuuuu ajm bili dźin".


@Apkidlafirm:
Tyś widziała polowanie jak przegrywy cipkę
  • Odpowiedz
@tankowiec_lotus: a co normalnie zwierzatka przychodza i prosza o kule a na koncu dziekuja ? wez opowiedz :D i nie zapomnij o honorze. Kiedys jeden aborygen co z dzida lata za lwem jak uslyszal o tym waszym siedzeniu w balkonikach i strzelaniu do ptakow to mowil zebym przekazal, ze zadni z was mysliwi, tylko zwykle cioty.
  • Odpowiedz
@tankowiec_lotus: on zapodaje jedynie na malego ding donga, podobno jak bedziesz masowac to juz po paru latach bedziesz na tyle kozak, ze z kuropatwa wyskoczysz z halabarda a nie karabinem, po ok 15 latach bedziesz juz mogl bez kewlaru patrzec wroblowi w oczy przez cale 9 sekund.
  • Odpowiedz
@the_Jakub: dziendobry panie jelonku moge pana zabic ?? dziekuje dzien dobry panie mewo przyszedlem przyniesc panu smierc, czy moge pana zabic ? dziekuje. oooooooooo panie jerzu jezozwierzu no wie pan co prawda ? dziekuje.
tak bylo nie zmyslam.
  • Odpowiedz
@the_Jakub: mowilem ci zebys napisal arturowi zeby dal sobie siana juz z tym slownikiem i tekstami ze gramatyka zla nikogo tym nie speszysz czlowieku to nie 1993 ze internet to bylo wielkie novelty robicie z siebie takich samych matolow jak ktos kto przychodzi do baru dosiada sie do krzesla i dykcje ludzim poprawia, dzieci sie z was wysmiewaja w drodze do szkoly.
Zaraz sie dziadki skumaja i sie skonczy latwa
  • Odpowiedz
@Indorek1906: nie nie nie ja tak na serio, ja na serio wspoltworzylem cale te trollfarmy na ktorych oni siedza do dzisiaj, kiedys ci opowiem jak to sie wszystko zaczelo itp. ja tam kazda osobe u nich znam kurcze jak popatrze jaka mysmy droge przeszli wszywscy od tego czasu a ci jak stali tak stoja i wciskaja tym dziadkom te swoje fejkowe 4chany i inne duperele a ci to kupuja no
  • Odpowiedz