Wpis z mikrobloga

@wykop: Witaj administracjo Wykopu!

Mam do Was pytanie, ponieważ właśnie dodałem artykuł z mojej strony opsychiatrii.pl . Nie chcę łamać zasad, więc chcę się Was zapytać jak odnosicie się do dodania artykułu z witryny/bloga osoby dodającej. Odniosłem tą sytuację do tej, w której dodaję własną treść jako "znalezisko" - wtedy mogę skorzystać z "wykopowego rodzaju pokazywarki". Ale jak to jest w sytuacji, gdy mam już artykuł gotowy na mojej własnej stronie? Dodatkowo ta stronie nie jest komercyjna i ja w żadem sposób nie manipuluję wynikami głosowania nad tym czy warto to znalezisko podbić, czy może warto je zakopać.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Dawid Biel
  • 2
@DawidWarsaw: W przypadku, gdy jest to jedno z wielu dodanych przez Ciebie znalezisk i nagle nie zaczyna być to nagminnie powtarzającą się sytuacją nie możemy mówić tutaj o spamie. (Przy czym słowo "nagminna" jest bardzo indywidualnie rozpatrywane i zależy od wielu czynników takich jak staż, aktywność w serwisie i jej zróżnicowanie) Pamiętaj jednak, że pomimo ogromnej różnorodności treści w serwisie, rację bytu mają tu jedynie dobrze wyselekcjonowane treści. Jeśli uważasz, że
Dzięki za info.

Okazało się, że treść, którą dodałem, była tydzień wcześniej na Wykopie, ale z takimi tagami, które nie pozwoliły mi odnaleźć/zorientować się, że to już było.

Miłego dnia.