Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zarzadca: i właśnie gadanie, że jak poumierają te stare komuchy to coś się zmieni... Taki #!$%@?. Młodzi już są wkręcani w tę machinę, za 2 lata będą wierni i bezczelni. Żeby coś się zmieniło naprawdę, trzeba #!$%@?ć wszystkich co do jednego, a potem postawić na stanowiskach kompetentnych ludzi i nie dopuścić do sytuacji jak teraz, że będą nietykalni.
@Zarzadca: Przecież ten niby asystent glińskiego zarabia jakieś śmieszne pieniądze bo jest na stanowisku asystenta gdzie szuka się kogoś zaraz po studiach i daje mu dobre referencje na przyszłość. A to że gość podczas studiów dorabiał w KFC to akurat bardzo dobrze.

#!$%@?ć pis, ale bez sensu #!$%@? o tego chłopaka akurat.
@Azaajaszz: brawo ze w koncu twoje trybiki w główce w koncu tak zadziałaly że zrozumiałeś to co ci napisalem w dniu wczorajszym po co tu jestem. Nie odbiegasz inteligencją od typowego wykopka partyjnej szczekaczki.
Apropo szczekaczki.
Szkoda że nie potrafisz przedstawic dowodu na twoje smieszne tezy. Wyobraz sobie ze kazdy jeden ktory zwyzywal mnie tu od pisiorow poproszony o udowodnienie mi bycia pisiorkiem zawijal #!$%@? pod dupe. dokladnie jak ty to