Wpis z mikrobloga

@dizzydom: wcześniej płaciłem 21pln miesięcznie, bez reklam, bez lagów, za natflix będę musiał zapłacić drugie tyle by mieć pakiet standard. @MasterOf8 ma rację, zapomniałem o starych dobrych torrentach... dziena Mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Konoszy98: Ja tam nadal nie rozumiem po co piratom nabijać kieszeń. Jest tyle darmowych źródeł, tak samo nielegalnych, że płacenie za takie serwisy to zwykle frajerstwo (nie bierz tego do siebie :D)

Netflixa ogarniesz nawet za 13 zl/ msc jak rodzinę złapiesz. Jakość, dostępność i wygoda miliard razy większa, gorzej z dostępnością nowszych produkcji
  • Odpowiedz
@Konoszy98: hehe zdziwiony??? Od kilku dni o tym tu pisze... A wszyscy są dalej zdziwieni... Codziennie idzie w gore o jakieś 40-50gr...za tydzień będzie ok 12-13zl...jak strona nie zostanie zamknięta to za 2 miechy będziesz widział tam jakieś 40zl za dzień, kpina, paranoja, zabójstwo online..
poprostu strona dla ulomnych pajacow, a jak wspomniałem wcześniej - takich nie brakuje...
  • Odpowiedz
@dizzydom: już pobrane z torrentów Mordo ale dziena
Poczułem się jak frajer, ale czasami lubię zapłacić by mieć coś legitnie by nie poczuć sie jak większy frajer, bo nie zawsze free/taniej znaczy lepiej, głupi przykład to zakupy gier na g2 czy wirusy z torrentów. Po prostu potrzebowałem czegoś na szybko, netflixa ogarnę w tygodniu bo jak zobaczyłem cenę na zalukaj to tylko sie #!$%@?łem szampańsko
  • Odpowiedz