Wpis z mikrobloga

@SVETER: No to bułkę chcesz dawać, trochę lepiej niż pieniądze ale wyjdzie na to, ze nie będzie musiał kupować bułek i pieniądze przeznaczy spokojnie na alkohol.
  • Odpowiedz
@adik75: Juz chyba nie masz sie o co przypiedalać? Żule maja do wyboru albo jedzenie, albo alkohol to zawsze wybiora to pierwsze, bo zyja zeby pic i odwrotnie. Głupiej bułki czy dwóch nie sprzeda, a jak odmówi i jeszcze bajki bedzie opowiadac, ze zbiera na leki lub cos innego to spieprzaj dziadu kłamliwy.
  • Odpowiedz
@SVETER: Pisałem o dawaniu menelom (żebrakom) na ulicy pieniędzy. Upadek tagu doprowadził do tego, że dawanie menelom pieniędzy pod sklepami niektórzy chcieliby promować jako właściwe zachowanie i piętnować tych co nie dają. Tu jest coraz więcej debili, głupszych od tych ze Szkolnej i do tego się początkowo odnosiłem. Wprowadziłeś w kolejnym etapie do tego bułkę, której nie zauważyłem i zgodzę się, ze to mniejsze zło gdyby ktoś był głodny to
  • Odpowiedz
@adik75: Mówią/piszą prawde a nie falsz. Jak bym wyladowal na ulicy to wiem gdzie mam pójsc w moim miescie cos zjesc a zima przenocowac, ale jakbym walil alko co dzien to bym pewnie #!$%@? wszystko i jadl to co dadza ludziska byle bylo blisko miejsca koczowania. Ciekawe ilu jest w takich barach ludzi pokroju Tereski Korol, ze dziaduje, bierze jak daja a nie jest do tego zmuszona.
  • Odpowiedz
Żenada to zaczepianie przez meneli pod sklepami. Karma do nich powinna wrócić. Idź poszukaj meneli pod sklepami i rozdawaj im pieniądze.


@adik75: ja patrzę na to z dwu pozycji

1. generalnie sam nie daję, ale każdy przypadek możemy (jak mamy czas) potraktować indywidualnie, więc przynajmniej zapytałbym 'co się stało' i ew, dałbym mu mleko i 2 bułki z zakupów, bo kolo wydaje się
NizarlakHoroszczanski - > Żenada to zaczepianie przez meneli pod sklepami. Karma do n...

źródło: comment_1586927758djL2uKPkb6Bw01D4gWiqir.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz