Wpis z mikrobloga

Zaczynam wierzyć, że poważnie PiS ma tutaj siatkę trolli. Ten gość trollował bardzo gorliwie i intensywnie od kilku miesięcy. Na pewnym etapie był pod praktycznie każdym postem na głównej szkalującym pisiorów i ich tam bronił (Zwłaszcza pod tagiem #koronawirus ). Teraz wyłapał bana za multi i trollowanie...

Wykop powinien zacząć mocno wyłapywać pisiorów. Po pierwsze za to, że są antypolakami, ale przede wszystkim za trollowanie. Następny w kolejce @sedzia_Stuleya i @kogi
#polityka #bekazpisu #4konserwy #neuropa
r.....6 - Zaczynam wierzyć, że poważnie PiS ma tutaj siatkę trolli. Ten gość trollowa...

źródło: comment_158686276886QIiUyAGfFLVNr6Npj6Mo.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: czytam co tu piszecie i włos jeży się na głowie. Piszesz o wyłapywaniu pisiorów. Widać zapędy z SB jeszcze silne u ciebie pewnie po rodzinie. Jak byś był z Rwandy to pewnie pierwszy latałbyś z maczetą ganiając Tutsi po ulicach. Przerażające.
@Kosynier10: kolejny. Piszesz o jakiejś porażce prawicy na wykopie. Jakieś urojone wojenki. A taki Kaczyński czy inna banda z prawej strony idzie sobie z opozycją na
  • Odpowiedz
@vin42: piszę o wyłapywaniu pisiorów na Wykopie. Macie jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem pisiory? Ja wiem, że na PiS zazwyczaj głosuje niewykształcony motłoch, ale bez przesady.

Ale projektem małego liberalnego batożonka pisiorów bym nie pogardził
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: czemu piszesz do mnie macie? Jakieś wspomnienia z ZSRR? Piszesz człowiekowi ze nigdy na pis nie głosowałeś i nie popierasz a beton dalej swoje. Szkoda słów i nerwów...
  • Odpowiedz
@vin42: macie, bo odnoszę do wszystkich pisiorków wykopowych - nie jesteś w tym odosobniony w waszej grupie. Tak, tak, jak każdy pisior nie jesteś pisiorem, dziwnym trafem jak się spojrzy na twoje wpisy to zajmujesz się szkalowaniem kodu itd. Do pisiora to niepodobne xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: masz jakieś poważne problemy ze sobą chłoptasiu. Idź się lecz ze swoimi kompleksami. Kolejny przykład mocnego w gębie na wykopie heh. Musisz być skrajną tępotą umysłową skoro uważasz że jak ktoś szkaluje KODziarstwo to zaraz jest za pisem. No, ale inteligencji po takim dzbanie jak ty nie należy się spodziewać.
  • Odpowiedz
@vin42: i ta pisowska nowomowa „KODziarstwo” xD nie zapomnij o pisaniu czegoś w stylu POpaprancu xD No i to „chłoptasiu” w stylu tego dzbana, który dostał perma. Skoro jestem kolejną osobą, która identyfikuje cie jako pisiora to coś w tym może być? Może czas przestać szerzyć pisowską propagandę z tym KODem itd?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: napisałem KODziarstwo specjalnie żeby zobaczyć jak się triggerujesz i toczysz pianę z mordy i nie musiałem długo czekać. Napisałem tak bo mnie nazywasz pisiorem z czym nie mam nic wspólnego ale jak mówię, za głupi jesteś żeby to pojąć.
Ironia losu że 100% troll jak ty, że aż wali na kilometr chce robić czystki wśród trolli. A drugi debil wywołuje mnie na listę gdzie mam was i cały ten
  • Odpowiedz
@vin42: masz serio jakieś zaburzenia percepcji oprócz problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie ja toczę „pianę z mordy”, pisiorku? XD

Czystki wśród pisiorów to ty chcesz chyba bardziej robić niż ja. Jakaś fizyczna eksterminacja pisiorów ci się marzy czy o co chodzi, że tak często o tym piszesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: masz serio jakieś zaburzenia percepcji oprócz problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie ja toczę „pianę z mordy”, pisiorku? XD


Czystki wśród pisiorów to ty chcesz chyba bardziej robić niż ja. Jakaś fizyczna eksterminacja pisiorów ci się marzy czy o co chodzi, że tak często o tym piszesz?

@rorf46: każdy twój wpis utwierdza mnie w przekonaniu że problemy psychiczne są silne u ciebie kodziarzu XD. Oj kodziarzu kodziarzu,
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: ale ty musisz mieć smutne życie że takie wycieczki urządzasz do losowych osób broniąc pisowskich płatnych trolli xD
Mam nadzieję że dostajesz za to chociaż te 90 groszy od wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz