Wpis z mikrobloga

Szukam oczyszczacza powietrza do pomieszczenia 30m. W mOkazje w mbank albo w klubie H&M są rabaty 40% na sprzęty Philips. Znalazłem takie dwa modele AC2889/10 oraz AC1217/50. Różnica w cenie między nimi to niemal 2x i nie wiem czy warto dopłacać. W filtrach na stronie philips AC2889/10 zostaje po zaznaczeniu palacza i zwierzaka w domu. Pytanie czy to marketing czy faktycznie coś tutaj pomaga, chodzi wtedy zapewne jedynie o filtrowanie zapachów?

Ps. kupując przez stronę philips nie da się wziąć faktury na firmę :(
#oczyszczaczpowietrza #oczyszczacz #czystepowietrze #xiaomiair #airpurifier2 #smog #philips
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modessef1: też się nad nimi zastanawiam, jak również innymi do tysiaka, czytam sprzeczne opinie i nie wiem ¯\(ツ)/¯ wszędzie sponsorowane opinie, fanboje xiaomi i bełkot marketingu. Daj znać, jak się czegoś dowiesz.

Najbardziej niepokoi mnie trwałość dość drogich filtrów, obliczona zdaje się na liczbę godzin pracy, a nie faktycznych zanieczyszczeń.
  • Odpowiedz
@onionspirit: u mnie sprawa wygląda tak, że ja już zamówiłem tańszy AC1217/50, a potem zacząłem się zastanawiać czy jak to zakup na kilka lat to może dołożę do droższego modelu :) Więc ten tańszy i tak do mnie idzie i mam jeszcze dzień - dwa na rozkminki czy go odbierać. Droższy ma jeszcze filtr wstępny. Pytałem na supporcie philipsa to w obu przypadkach deklarowany "czas życia" filtrów jest taki sam.
  • Odpowiedz