Wpis z mikrobloga

@Grubsztyk myślę, że bardziej śmiejemy się pisania o totalitarnej opozycji XD no zacietrzewienie w walce z przeciwnikami politycznymi jest wybitnie znamienne dla partii, która opanowując demokratycznie wszystkie instytucje zabiera się za pacyfikowanie tych, które mógłyby jej w tej totalnej władzy przeszkodzić.

Ale nie, totalitarna jest opozycja, bo nie chce wyborów w pandemii, tym bardziej, że kampanii nie mógł prowadzić nikt poza Dudą. Mam nadzieję, że za to chociaż dostajecie więcej niż
  • Odpowiedz
@eMac1ek: ale debil XD
Ja napisalem o tym ze kichawa jest tak gownianym kandydatem ze ciezko o gorszego.
Totalitarna opozycja?
Pierwszy raz spotykam sie zeby ktos tak napisał.
TOTALNA opozycja baranie XD i sami sie tak określili kirdyś totalna XD
Ja jebe kto tu do mnie pisze jacyś coraz gorsi troglodyci XD
  • Odpowiedz
@Grubsztyk Dobrze, że twój komentarz tryska mądrością. Bawisz się w apologetykę kolesia, którego zapostował OP, przeczytaj jeszcze raz uważnie co tam jest napisane.

A co do najgorszego kandydata, to wybór jest prosty. PAD, który nie spełnia fundamentalnej funkcji prezydenta - checks & balances
  • Odpowiedz
@eMac1ek: czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejszą stroną.
Pisalem o kandydacie opozycji że gowniany a ty pad srad padisbad oczadzialy umysle.
"To jest totalitaryzm a nie demoracja" to ironia z krzykow debiloopozycji.
Jak mowile czytanie ze zrozumieniem bardzo u ciebie kuleje myslizz ze jak uzyjesz slowa nie uzywanego w jezyku potocznym na co dzien przez wiekszosc spoleczenstwa to uczyni cie to w czyichs oczach inteligentniejszym? Za pozno, juz zrobiles
  • Odpowiedz