Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Jak zmiksuję ugotowany ryż i wrzucę do miksera razem z białkiem, mlekiem i owocami, to będzie się to dało wypić tak samo, jak z płatkami owsianymi ? Bo mam 300 kg ryżu w domu to nie musiałbym kupować płatków :X a białko dopiero na czasie będę mieć, więc się pytam na zaś
  • 17
  • Odpowiedz
@kamdz: już nie pamiętam, ale

a) dobre znajomości taty z zakładem robiącym jedzenie dla dzieci

b) uszkodzenie paczek 25kg z ryżem podczas transportu i magazyn nie mógł z tym nic zrobić

c) oba powyższe :X

@Kajetan8: haha, być może ktoś tutaj już próbował takie szejki pić, bo mi z płatkami odpowiada,a nie wiem czy 130g ryżu nie zmieni drastycznie smaku :D
  • Odpowiedz
@matthew: no, kaszy gryczanej mogę wpierdzielać jeszcze więcej niż ryżu :X

@gromwell: lubię ryż, dla mnie to nie problem ^^. Jednak u mnie w domu dalej dominują ziemniaki z niewiadomych dla mnie przyczyn. Ryż z kurczakiem robię tylko dla siebie praktycznie, czasem jak brat zobaczy to zje ;d

@kamdz: Nawet jakbym się pomylił o jedno 0, to 30 kg dalej sporo :P
  • Odpowiedz
@maze: @bartov: @zepsutyzachod: wiem, że pewnie Was zawiodłem, no ale niestety mam tylko fotkę jednego opakowania z etykietą (nazwa + ilość kg wystarcza ? ^^) bo reszta jest w beczce, a beczka dość skutecznie przykryta żeby mi się chciało to wszystko ściągać tylko na potrzeby jednego zdjęcia :X

No ale dam już takie no i jeszcze zdjęcie beczki zawierającą resztę : http://i.imgur.com/zPJUo4M.jpg :D
  • Odpowiedz