Wpis z mikrobloga

Takie moje przemyślenia po kilku dniach grania w #animalcrossing

Minusy:
- nigdy dialogi, czy raczej monologi postaci mnie tak nie #!$%@?ły, no tego słuchać nie idzie,
- brak możliwości craftowania kilku rzeczy na raz,
- bardzo powtarzalne i monotonne,
- mała wlasna wyspa i znikoma różnorodność innych wysp,
- dostałem tę grę chyba tydzień temu i już mi się nie chce nawet jej odpalać, a mam w sumie z 10h nabite,
- braku możliwości posiadania dwóch saveow nawet ciężko skomentować, szkoda strzepic ryja.

Plusy:
- zbieranie owadów i rybek,
- ładnie wygląda

Podsumowujac, gra jest bardzo przehajpowana. Gdybym wcześniej wiedział o tych saveach to nawet bym tego nie kupił. Stardew Valley jest o niebo lepszy, mimo, że też już przestałem w to grać.
#nintendoswitch
  • 28
Podsumowujac, gra jest bardzo przehajpowana.


Na początku tego zdania zabrakło słów "moim zdaniem"
Ostatnio w mało tytułów pogrywam ale ta wciągnęła mnie na amen. Wracam do niej kilka razy dziennie.

Moim zdaniem jest super, a monologi postaci przecież są super, często zabawne, ciekawe i zaskakukące np gdy pytają cię o ulubiony napój i można mu napisać po czym pewnego dnia widzisz jak ten wręcze ci ppdarunek to był czajnik bo mówiłam mu
grałeś w nowe pokemony? ()


@MarchwiowySok: nie, mam Pokemony Shield i na tym się zaczęła i skończyła przygoda z pokemonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a monologi postaci przecież są super, często zabawne, ciekawe i zaskakukące np gdy pytają cię o ulubiony napój i można mu napisać po czym pewnego dnia widzisz jak ten wręcze ci ppdarunek to był czajnik bo mówiłam mu przecież
@yeloneck: nie zbieg okoloczności tylko takie sytuacje tam są na porządku dziennym. Zbierasz muszle to następnego dnia mieszkańcy między sobą będą o tym spekulować i zastanawiać po co tak dużo. Wspólne układanie tekstu piosenki czy wychodzenie z trudnych sytuacji podczas grupowej konwersacji. Gry nintendo zawsze były dobrze rozwinięte. (Pomijam nowe czesci pokemonow)
Nie wiem ogolnie to kwestia gustu bo dla mnie ich głosy są super i zawsze takie były.
@yeloneck: Dla mnie głosy postaci są nawet spoko. Ton mówienia pasuje do tego co się dzieje na ekranie i nie męczą mnie.

Natomiast bardziej mnie męczą suchary w tej grze. Serio na początku jest nawet śmiesznie i człowiek się śmieje pod nosem, ale jak 100 raz czytam po złowieniu Sea Bassa "It's at least C+" albo Carp i carpool to tylko klikam przycisk przewijania dialogu aby to zakończyć
@yeloneck: Zgadzam się, że wyspa jest o wiele za mała, a jak grasz w coopie, to już w ogóle wydaje się mikroskopijna. Tom Nook "broadcasting news" co logowanie, to jakiś żart, bo większość to wariacje "you won't believe it, no news". Minusem jest też jedna wyspa na konto (ale pewnie miałeś to na myśli mówiąc o dwóch save'ach).
Do plusów dodałbym klimat to, że gra absolutnie z niczym nie goni i
Minusem jest też jedna wyspa na konto (ale pewnie miałeś to na myśli mówiąc o dwóch save'ach).

Do plusów dodałbym klimat to, że gra absolutnie z niczym nie goni i jest strasznie user friendly, co dla sporej grupy ludzi nie lubiących presji jest ogromną zaletą.


@TrueGrey: to nawet nie na konto, a na całą konsole. Może właśnie przez ten brak presji nie chce mi się w to grać, bo czuję, że
  • 0
@yeloneck może :)

Jak się nie jest targetem to jest to wręcz oczywiste, że może się nie podobać.
Ale to nie oznacza od razu, że gra jest przehajpowana :)
@yeloneck:

Może właśnie przez ten brak presji nie chce mi się w to grać, bo czuję, że nie ma co tam robić.


Może, ja sam praktycznie w to nie gram, a z różową właśnie jak znalazł : )

@Silent_Mouse

Gry nintendo zawsze były dobrze rozwinięte. (Pomijam nowe czesci pokemonow)


Poksy nie są od Nintendo.
@epi: to trochę jak mówienie, że targetem są wszystkie osoby, którym się ta gra podoba, tylko skąd to wiedzieć przed kupnem? Jeszcze dam szansę, może się przekonam, ale trochę zawiedziony jestem.
to trochę jak mówienie, że targetem są wszystkie osoby, którym się ta gra podoba


@yeloneck: ale trochę tak jest ;)

kto jest targetem dooma lub wolfensteina? wszyscy gracze czy może ci, co lubią fpsy?
kto jest targetem tekkena lub soul calibur? wszyscy gracze czy może ci, co lubią nawalanki?
nie inaczej jest w przypadku animal crossing ;)

weź tez pod uwagę, że to nie jest pierwsza gra z serii
ta seria
@yeloneck: no wiec z tego wynika, że wszystkim się podoba a tylko Tobie nie
to nadal w żaden sposób nie świadczy o przehajpowaniu ;)

zawsze znajdzie sie jakaś grupa osób, które grę spróbowały i im nie podeszła
i to jest normalne