Wpis z mikrobloga

@Thorrand: czyli minusowa platyna z dzikich handlów nie wchodzi w grę, ja dostawałem kiedyś wiadomość z supportu że na moim koncie wykryto jakieś podejrzane transakcje i wiedziałem, że ludzie dostawali bany. (chyba nawet tutaj screena kiedyś wysłałem)

Jak konto ma platynę na minusie to jest auto ban.
@Savire510:

Niee, nie mam żadnych makro itp.

Ostatnio miałem też problem, gdy chciałem przejść na steam'a. Pobrałem na drugim dysku grę (przez stima), ale nie mogłem grać, gdyż potrzebowałem kodu (weryfikacja e-mial). A te kody mi nie przychodzą. Napisałem wtedy do supportu i zacząłem zmianę e-maila, bo ponoć wp i interna ma częste problemy z przesyłaniem wiadomości bezpieczeństwa.
Ale nie wiem czy to może mieć jakiś związek.
@Thorrand: W każdym razie twoja jedyna opcja ruchu to ticket do supportu. Możesz jeszcze na forum napisać post o tym, może napatoczy się dziki moderator lub manager. (postaraj się zgrać czas napisania postu z czasem kanadyjskim xD)
@Savire510:

Eee, ticketa napisałem, a resztę #!$%@?ę. I tak wątpię, by mi w ogóle odpisali przed końcem ,,bana". A pewnie nawet, gdyby jakimś #!$%@? cudem to zrobili, zaraz kazaliby mi robić jakieś dodatkowe czynności, odpowiadać na ich #!$%@? pytania itd. ¯\_(ツ)_/¯

W każdym razie dzięki za pomoc ;)