Wpis z mikrobloga

Mam takie proste pytanie, w jaki sposob dotrzec do wszystkich obowiązujących aktów prawnych (pomijam vacation legis)?

Chce wiedziec jakie jest obowiazujace dzisiaj prawo. Ale nie wyszstkie źródła prawa mnie interesuja, tylko ustawy i rozporządzenia.

Spodziewałbym się, że po trzech dekadach komputeryzacji będziemy mieć stronę w domenie gov.pl gdzie wszystkie akty prawne będą wisieć.

Ale nic takiego nie znajduję.

Wchodze na isip.sejm.gov.pl to wywala mi 502, więc teraz nie wiem czy ISIP jest właśnie takim repozytorium i jest awaria. Czy 502 któe mi wywała jest norma i akty prawne, wszystkie akty prawne być może są dostęþne w innym miejscu.

#prawo #aktyprawne #komputeryzacja
matcheek - Mam takie proste pytanie, w jaki sposob dotrzec do wszystkich obowiązujący...

źródło: comment_1586771347X7EO8zFCSNKbxuAWIW6Uy4.jpg

Pobierz
  • 14
@matcheek: z tego co pamietam to dziennikustaw posaida dodatkowa chyba 2 niezalezne mirrory dostepne pod innymi adresami, ale nie pamietam jakimi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matcheek: @lomppl1: dajcie mu spokoj to typ co wszedzie mowi "jestem studentem prawa a ty nie umiesz odmieniac laciny prawidlowo"

No ale do glowy mu nie przyjdzie ze lacina jest dla zjebow i nie powinno sie jej uzywac.
zyj dalej w swoich urojeniach ^^


@karer: powiedział autor stwierdzenia: dajcie mu spokoj to typ co wszedzie mowi "jestem studentem prawa a ty nie umiesz odmieniac laciny prawidlowo" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
powiedział autor stwierdzenia: dajcie mu spokoj to typ co wszedzie mowi "jestem studentem prawa a ty nie umiesz odmieniac laciny prawidlowo" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Adams_GA: przeciez wlasnie to zrozbiles w tym wpisie. Jesli tego nie widzisz to ci nie pomoge. Udaj sie do lekarza lepiej.