Wpis z mikrobloga

Nie doszedłem jeszcze tak daleko- po wczorajszym patchu musiałem zacząc od nowa bo save'y były niekompatybilne


@jeden_zero_dla_mnie: o_O W sensie, że co gra ci się nie wczytywała? Wywalało grę?
  • Odpowiedz
@Variv: Najpierw uprzedzało że save jest niekompatybilny z obecną wersją gry i mam 'zachować ostrożność', a potem po kliknięciu aby jednak go zloadował nic się nie działo. Walić to- zacząłem od nowa, jeszcze chwile będzie czasu na granie podczas kiblowania w domu.
  • Odpowiedz
Najpierw uprzedzało że save jest niekompatybilny


@jeden_zero_dla_mnie: Ten napis nic nie znaczy. W sensie tak jest jak się wczytuje zapis gry z poprzedniej wersji gry . Ale generalnie zapis się powinien wczytać. Dziwne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Draakul Jak się zrobi wątek główny z tym sztandarem. Z tego co zrozumiałem jak spełnimy warunki to u jednego npc robimy frakcji a u innego npc królestwo.
  • Odpowiedz
@Variv: Z tego co kojarzę, to u jednego robisz frakcje Imperium i to Imperium masz odbudować. U drugiego wręcz przeciwnie, tworzysz niepodległe królestwo, które ma doprowadzić do całkowitego zniszczenia Imperium.
  • Odpowiedz
@Tasde: przynajmniej wtedy będę wiedział, żeby nie sprzedawać kuniów bo przyspieszają moją hołotę + trzeba sprężyć się z wątkiem głównym, bo zniknie ;p
  • Odpowiedz
@Tasde: Wiem, czytałem. W sumie nie przejmuję się szczególnie. W każde M&B grałem tyle godzin i zaczynałem tyle razy że w sumie nawet by mnie nie zabolało specjalnie.
Ogólnie to chyba dość ładnie grę #!$%@?ą- chyba od trzech dni żadnej zawiechy czy glicza. Ale sama gra chyba trudniejsza, choć może niepotrzebnie od razu ustawiłem poziom trudności na bogato. W pierwszym Mount and Blade to człowiek jak spotykał kilkunastu rabusiów to mógł
  • Odpowiedz