Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki! Mam problem, może ktoś będzie w stanie pomóc. Kupiłem sobie skyrima se na ps4 i oczywiście, trzeba trochę modów zainstalować. No i poinstalowałem te mody, wszystko działało, dopóki nie doszedłem do białej grani, gdzie spotyka się po raz pierwszy tych tarczownikow, co walczą z gigantem. W tym momencie gra po prostu się zawiesza. Czasem wywala ten błąd i gra się sama wyłącza, czasem nie, po prostu wtedy zawiesza się i sam ja muszę wyłączyć . Oczywiste, że to wina któregoś moda, ale: czemu akurat w tym miejscu się zawiesza? Jak sprawdzić najszybciej, który to mod? Czy myślicie, że zaczęcie nowej gry, zamiast wczytywać Save coś da? Macie jakieś porady? #ps4 #skyrim
#gry
  • 6
@Loonar92: na pc pamietam ze byly komendy na przejscie kazdej misji bez jej wykonania, nawet nie wiedzialem ze na konsolowych wersjach da sie mody instalowac. Jak mi sie skyrim srał przez mody na pc to tak wlasnie robiłem, az w koncu całkiem sie wysypał xD. No i z tego co pamietam, to te komendy tez nie były takie super, bo np jak miales wziac jakis przedmiot to po wpisaniu komendy misję
@Shodan56: wiesz, to nawet nie jest misja, chodzi o konkretną lokacje, pojawiam się i w ciągu kilku-kilkunastu sekund #!$%@?. Na PC jak grałem, miałem 3x więcej modów i było git. W każdym razie, wyłączyłem wszystkie mody i włączam je po kolei, po kilka, żeby sprawdzić, z którym jest problem.