Wpis z mikrobloga

Możecie podać polaczkowi argument, że PiS #!$%@?ł trójpodział władzy. Polaczek nawet nie zrozumie co to. Powiecie polakowi, że PiS zrobił z TVP partyjną tubę propagandową za miliardy złotych, to powie, że TVN też manipuluje. Powiecie polaczkowi, że socjal w postaci kiełbasy wyborczej #!$%@? gospodarkę, powie że Tusk też kradł, a Kaczyński chociaż się dzieli. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje PLATFORME. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z zasiłku. Nie znacie życia, wasze poglądy są #!$%@? od 500+ i trzynastej emerytury. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwej polityki. Na widok libertarianizmu byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja liberalno-demokratyczna, albo liberalno-socjalna to jedne z najlepszych poglądów jakie można posiadać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych politologów.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pytają o poglądy. Kiedy chłopak odpowiada nacjonalistyczne, albo powie że się nie interesuje polityką, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Donalda Tuska.

#pasta #bekazpisu #neuropa #bekazkatoli #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Czy w tej paście sugerujesz że Platforma lub sam Tusk zrobili cokolwiek, co pozwoliłoby nabrać Polsce rozpędu? Cokolwiek istotnego oprócz serwilizmu wobec Niemiec, szkodliwej polityki migracyjnej, spolegliwej postawy wobec Rosji, pompowania i współudziału w mafiach paliwowych i VAT-owskich? Cóż was, małych ludzi zachęca do używania pejoratywnych określeń typu „polaczek”? Jak was wychowali rodzice, na Marksie, na bajce o Wałęsie, na szczęśliwej nocnej zmianie rządu Olszewskiego? Nie jestem wyborcą PiS
  • Odpowiedz
@yeron: Chciał sprowadzić (bo go Polacy wysadzili z siodła) nie integrujących się, niebezpiecznych i wrogo nastawionych do teligii dominującej w tym kraju uchodźców którzy uchodźcami nie byli.
  • Odpowiedz
@soosh071: przecież przestał być premierem przed kryzysem imigracyjnym i od początku, jako przewodniczący Rady Europejskiej był za uszczelnieniem granic UE.
  • Odpowiedz
@yuim: za hajs Unii, zero ich w tym udziału chyba ze mówimy o cenie km autostrady w Polsce za PO. Zdaje się, że była najwyższa na świecie. Poza tym, czy dzisiaj jest dzień agresywnego homoseksualisty? Niedawno jeden mnie wyzywał i moderacja musiała pousuwać mu wpisy, teraz ty wyjeżdzasz z urojeniami. Lubisz być szkalowany i wyzywany ze względu na swoją orientację? Zdaje się, że pierwsi zabieracie głos w tym temacie. Nie
  • Odpowiedz
@rybsonk: Fakty znane, szkoda palców. Chodzi mi o to, że PO to żadna alternatywa i nie róbmy sobie nadziei. Idąc dalej, przydałby się twardy reset i wywalenie wszystkich partii które są na scenie. Marzyłaby mi się technokracja z rządami fachowców którzy światopogląd i wiarę omawiają w domu a w sejmie wspólnie zajmują się naprawą i rozwojem kraju.
  • Odpowiedz