Wpis z mikrobloga

Pierwsza legenda Demon Hunterem. Mocny aggro deck, jedyny słaby matchup to Galakrond Warlocka, ale ciężko aby było inaczej skoro Warlock za 0 many zabija każdego Demona i leczy się o 5.

Co do buildu to prawdopodobnie cokolwiek taniego włożycie do talii z tej klasy to się nada. Można grać Glaivebound Adepta, Chaos Strike'a, Frenzied Felwinga, Furious Felfina i Questing Adventurera. Ten ostatni fajnie się sprawdza przy tylu tanich kartach, co widać na screenie poniżej.

Deck dysponuje wieloma mocnymi synergiami:
Battlefiend/Satry + bronie/hero power, a szczególnie:
Satry+Warglavies = 4/2+2/2+2/2+2/2+2/2+12 dmg po stole
Satyr+Twin Slice = 4/2+2/2+ping za 3 many
Altruis potrafi zadać 3-4 dmg po stole, bo deck ma mnóstwo kart za 0,1,2 many
Questinga łatwo zbuffować do rozmiarów, z którymi przeciwnik sobie nie radzi dzięki Twin Slice'om (dobra strategia na klasy nie mające removalu na duże jednostki jak Druid czy Demon Hunter)
Skull of Gul'dan - prawie każda karta w talii kosztuje mniej niż 4 many, więc nie traci się tempa w 6 turze, bo można od razu zagrać wszystkie dobrane karty na stół
Ogólnie mechanika outcast działa bardzo stabilnie przy tylu tanich kartach. Jak wczoraj grałem Midrange Demon Hunterem to często dostawałem drogą kartę z lewej i prawej, co blokowało tę mechanikę.

Decklista poniżej.
#hearthstone
Pobierz pauleta19 - Pierwsza legenda Demon Hunterem. Mocny aggro deck, jedyny słaby matchup t...
źródło: comment_1586558954hZoevf0xJzAK7c9EkRBLBX.jpg
  • 3
@TheBloody:

Też grasz Questinga? Mi się bardzo fajnie sprawdza, a mało buildów go gra. Dzisiaj podpatrzyłem to u Orange'a. Gram jednego, bo mam jednego w kolekcji, ale przy tylu tanich kartach wydaje mi się corem talii.