Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 266! W dzisiejszym wysrywie padło 13 haseł, bez bingo. Wyniki:
JĘZYK POLSKI: DZISIEJ; SE; 6,8 LITRA; TUTEJ; mój idzie na WARSTAT;

0:23 REKLAMAKA dziś bardzo szybko. Janusz marketingu mówi że somsiad robi ogrodzenie... a jak ogrodzenia, to LINK W OPISIE do sklepu z ogrodzeniami.

1:20 JA PIERDZIELE, #kieleckiulaniec utrzymuje że teraz w domu ma więcej rzeczy do zrobienia w dzień niż przed kwarantanną. Przypominam, że jedyne co robi, to:
-Montuje dejli-wysrywy (20 minut),
-Ściąga i wgrywa gotowy projekt do drukarki 3D (5 minut), po czym ta drukarka go robi przez parę[naście] godzin,
-Przepina ładowarki do celli z prusaka (cykl jednego cella- 4 godziny),
I on mówi że ma więcej rzeczy do zrobienia. Wniosek jest prosty, i oczywisty dla większości obserwatorów tagu- marcinek jest jutubową #!$%@?ą. Utrzymanką z pieniędzy widzów, lewych reklam i ewentualnie hostingu stron. Tylko #rycerzekomody dalej mają klapki na oczach, ale tych podludzi nawet mi nie żal ( ͡º ͜ʖ͡º)

BŁĄD TECHNICZNY 4:27 Standard, uciął zdanie.

4:56 MIEDZIANY MACGYVER wykonuje jedno ze swoich szalenie zajmujących zajęć. MACA sobie ładowarki, zmienia ładowanie na rozładowanie i zapisuje wyniki. Zeszło mu 30 sekund. Zajenty, powtarzam, za-jen-ty człowiek!

5:22 Pojawia się i CYTRYNA.

TZS 6:14 CIEKAWOSTKA, #ussponton w najbliższym czasie popłynie w alkoholowy rejs. INTERAKCJA Z WIDZAMI nastąpiła, jakiś frajer wysłał trzy specjalne wersję jagerka, a wcześniej dostał butelczynę w ramach wydruku części do maseczek. "KURNIA, ale dzisiej nalewek ziołowych!", krzyczy alkus który jeszcze nie zdążył wszystkiego przepić.

7:17 Stały punkt wysrywu na kwarantannie- ZACHCIANKA 3D. Druk kolejnej maseczki.

9:00 Macanko już było, ale warto odnotować. Miedziany MacGyver oddaje się przyjemności potężnego macu macu podczas czyszczenia odkurzacza.

Z DYSTANSEM!
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 266! W dzisiejszym wysrywie padło 13 haseł, bez bingo. Wyni...

źródło: comment_1586543513G5UkIPEaAeXVLyuStW00yE.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie robię tego dla poklasku


@PatoPaczacz: hehehehhehe no ja myślę że nie. Ja stawiam bardziej na swego rodzaju terapię antydepresyjną, nic w życiu nie osiągnąłeś, to przynajmniej żyjesz dla tych 7 plusików codziennie za BINGO dla gimbusów. Nie no luz, nie oceniam, o ile ci to pomaga, to wszystko gra.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasujzinternetu dla zabawy, bo typa nie lubię, śmieję się z jego wad, przywar, i uważam że to szkodnik polskiego YouTube'a. Więc jeżeli przez tą gierkę choć jedną osobą zrezygnowała z jego oglądana, to dla mnie wartość dodana.
  • Odpowiedz
ięc jeżeli przez tą gierkę choć jedną osobą zrezygnowała z jego oglądana, to dla mnie wartość dodana.


@PatoPaczacz: No nie wydaje mi się, żeby choć jedna duszyczka zrezygnowała z oglądania szafy przez twoje BINGO. Hehehehe, powiem więcej, wszyscy mają to w du^ie. A teraz statystyka, robisz to gówno od ponad roku, czyli poświęciłeś temu minimum 300 godzin. Średnia płaca za godzinę w polsce to około 30 zł (NA papierze wg
  • Odpowiedz
  • 1
@MajsterZeStoczni o ile nie ma we w/w wpisach prostackiej obraźliwości, tylko normalne pytanie czy też wymiana poglądów, to odpisuję. Jeżeli nie mam zamiaru z kimś toczyć dyskusji, bo nie widzę takiego sensu, to również o tym informuję. Ogólnie takie słowa mnie nie ruszają (m.in. tym różnię się od bebzuna), chcą to niech piszą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz