Wpis z mikrobloga

@EmANDeM: kazdy rachunek w banku jest objety BFG do 100tys. Euro :)
Mam tam konto juz jakies 10 lat i nie mialem nigdy zadnych problemów. Maja jedna z lepiej oprocentowanych lokat - lokate mobilna, ale tylko do 10 tys. Niestety. Za to konto oszczednosciowe jest chyba na 2.7% :)
Jakbys zakladał to sie zgłoś na pw, podesle ci kod polecajacy. Chyba 50 zl za zalozenie konta daja.
Jak cos jeszcze chcesz
Dzięki za informacje :)
@Kixon1993: Jak będę zakładał to się zgłoszę
@ZglaszamToDoProkuratury Jezeli chodzi o korzystanie - kończą mi się dwie lokaty, jedna za tydzień druga za miesiąc i muszę gdzieś ulokować środki :D a z tego co rzuciłem na szybko okiem na rankomat to właśnie mieli jedną z fajniejszych ofert jeżeli chodzi o oszczędności.
@EmANDeM: ja ci dorzuce 30 zł przelewem za wzięcie mojego refa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza getin tez millenium ma ok konto oszczdnosciowe i tam mozna przeskakwiac z edycji na edycja, a w getin trzeba przerwy miec
@EmANDeM: nigdy bym się nie spodziewał że mój pierwszy post na wypoku będzie dotyczył Getin banku i odpowiedzi sprzed 3 msc, ale do rzeczy:
Zakładaj nie bój się, na podstawie własnych doświadczeń mogę Ci powiedzieć że to topka banków w PL. Aplikacja mobilna najlepsza w kraju, oprocentowanie lokat ścisła topka. (Chociaż zauważyłem podczas pisania tego posta że zmalało na wielu, ale to widocznie kwestia kryzysu, porównując z innymi bankami)
Ps. PiS