Wpis z mikrobloga

Czemu na Xboxie tak wolno pobierają się gry? Mam łącze 500 Mb/s a klocek najwięcej ile wyciągnie to 50-70 Mb/s Nie ważne czy WiFi czy po Ethernet. Druga sprawa, że jak odpalę grę żeby pobierało się w tle to transfer już całkowicie spada chyba do 10Mb/s. Przecież to są #!$%@? jakieś jaja xD #xboxone #nowoczesnekonsole #future
  • 23
@EpicElliot: a na peesie ile sie pobieraja? i ile na steamie? przeciez nie podadza ci wszystkiego co maja lol. Nie beda poswiecac takiego kawalka pasma dla jednego usera. Masz 500 Mb/s? takich jak ty jest 0,73%
@MENT4L: Nie posiadam PS więc nie wiem. W Steam gry pobierają się średnio 300-400 Mb/s to samo w MS Store ale na Windowsie więc albo te dyski w konsolach to jakieś gówno albo ta ich nakładka, ewentualnie konsola ma osobne serwery na plantacji ziemniaków.
@lunga: Odkąd kupiłem, czyli od grudnia. Ogólnie transfer jest strasznie niestabilny na tej konsoli bo czasem ściąga 15 sekund 150 Mb/s żeby zaraz spaść do 50. Pewnie miałbym to w dupie gdyby grał w 2-3 gry ale mając GPU to sobie człowiek chce posprawdzać gierki.
@EpicElliot: wczoraj rdr2 sciagalem, na laczu niby 300mb, skakalo, ale od 180 do 240 po WiFi, wiec raczej cos nie tak u Ciebie z siecią. A z odpaloną grą to fakt, spada masakrycznie, u mnie do ~25mb/s . Masz X czy S? Ja sie nie znam, ale w Xie ponoc szybszy dysk i moze tu jest pies pogrzebany
@SalsaDeAmigo: Ty jesteś jakiś upośledzony czy masz dodatkowy chromosom? Xbox jeżeli miałby wykorzystać całe moje łącze to powinien ściągać z prędkością 500 Mb/s a nie 70 Mb/s i o tym jest temat a teraz #!$%@? robić swoje wysrywy gdzie indziej.