Wpis z mikrobloga

  • 1434
Mirki mam pytanie, dlaczego matur nie można przeprowadzić korespondencyjnie? Przecież maturzysta może dostać arkusz pocztą, wszyscy równo o 9 zaczną w domach i o 11 skończą, a potem wyślą z powrotem pocztą do OKE. Dlaczego trzeba organizować po staremu?
#matura
  • 45
  • Odpowiedz
via Android
  • 1182
@Krzysu ja wierzę, że maturzyści jako dorośli ludzie podeszliby do tego uczciwie, przecież od tego zależy ich przyszłość
  • Odpowiedz
@bn1776: XDDDDDDDDDDDDDDD NAJGŁUPSZE CO SŁYSZAŁEM OD DAWNA. każdy by cwaniakował, nie ma #!$%@?. Ja tak samo. Jeśli się tylko da to starasz się wziąć jak najwięcej dla siebie, nikt Ci nie będzie zgrywał bohatera
  • Odpowiedz
via Android
  • 274
@Krystianek2k01 no to można wprowadzić karę do 3 lat więzienia za oszukiwanie, ja tam jednak wierzę w uczciwość, poza tym to chyba dobrze jeśli dużo ludzi osiągnęłoby dobry wynik to byłby sukces e-learningu
  • Odpowiedz
@bn1776: 99% rodziców nie ma mentalności Pawlika Morozowa żeby #!$%@?ć swoje dzieci i żeby miały gorzej, nikt ci też na chatę nie wejdzie. Musieliby do tego zaangażować chyba wojsko, niemniej sytuacja skrajnie surrealistyczna
  • Odpowiedz