Wpis z mikrobloga

@Sayong znaczy się używam netlifxa i hbo go cały czas ale stwierdziłem ze w sumie cyfrówkę tez bym sobie wziął bo kilka ponad lat spokojnie nie oglądałem i tak mnie jakos po prostu naszło. Wybór raczej nie jest problemem w miejscu zamieszkania.
@Adriankrulez: No ale pakujesz sie w pewnie dwuletnie zobowiązanie z tą telewizją :P UPC ma fajną upcję oglądania przez internet, ale nie wszystkie kanały to obsługują. Weź tam gdzie masz neta i targuj siię o rabaty.
@Qullion ale ja tez gdzieś tyle spokojnie telewizora nie posiadałem bo nie miałem parcia na telewizje wiec nie mam co się nawet odzwyczajać. Po prostu teraz stwierdziłem sobie se chętnie bym sobie zakupił taki zestawik
@Adriankrulez: a mnie bardzo szybko rodzina albo znajomi przekonują, że nie ma to sensu. Wystarczy, że pojedziemy, jakie pakiety i inne duperele i nic nie ma do oglądania, a płacić trzeba. Jedynie widzę sens by to kupić do xboxa, ale nie ma teraz czasu na granie chociaż bym pograł w fajną strategię.
@Adriankrulez: Kup kino domowe i hajs który byś przeznaczał na abonament gównotelewizji pełnej reklam w rozmytym 1080p przeznaczaj na wynajem filmów i abonamenty netflixa/hbo/prime/Rakuten w 4k HDR. Kablówka to relikt przeszłości. Byłem w tej samej sytuacji co ty jakiś czas temu, kupiłem sobie LG C9 55" i soundbar, kablówki nie ruszam w ogóle.